Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért tetszik nekem az összes...

Miért tetszik nekem az összes VW csoport által gyártott autó?

Figyelt kérdés
Egyszerűen olyan gyönyörűek, pont úgy tökéletesek, ahogy vannak. Megbízhatóak is, nem csicsásak, egyszerűek, sportosak, kényelmesek, de leginkább a külsejük tetszik nagyon. Viszont az ilyen csicsás autók, mint az új Renault-k, Toyoták nem tetszenek, valahogy a VW csoport autói egyszerűbbek, mégis nagyszerűbbek. :)
2011. jún. 26. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Magánügy.
2011. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert tök átlagos, szürke, hétköznapi ember vagy.
2011. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És ez ki a fenét érdekel, hogy le kellett írnod?
2011. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez most tényleg nem értem én se miért kell ekkora feneket keríteni??? Ezt NE tőlünk kérdezd , hanem magadtól hisz neked kell tudnod miért tetszenek neked!


Amúgy valóban szépek és valóban jók de sima népautók!(semmi extra különleges tekintély...)


Amúgy meg sok nem éri meg az árát! Hahu-n találsz II-es Golf-ból már 400körül szépet de más helyeken meg(azért mert azt mondják rá CULT) rögtön milliókat kérnek értük!


láttam egy sima alap II-es Golfot minap (alufelni volt rajta amúgy meg sima alap fehér kinézet...) 1,1Millió-t kértek éret -_-" ebből azért már kijön egy pofásabb Audi,Bmw vagy valami sokkal jobb/erősebb autő is!

2011. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért a régi VW-k még össze voltak rakva, nem úgy mint a mostaniak... 3-as utánit én pl nem vennék, ha használtban gondolkodnék, ha meg új akkor annyiért már vannak szebbek, s jobbak is!

Visszatérve az árra...hát igen, sokan el vannak szállva az árakkal!

2011. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rejtély.

Én ugyanis nem látok lényegi különbséget példának okáért egy Golf I. vagy Audi 50 de akár egy Phaeton vagy A8 között sem.

2011. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: Azért egy 1-es Golfot ne számítsunk egy A8-as közé! Mérföldekkel nagy a különbség,és azért az ár is!!


Az 1-es Golf is jó valóban,de egy A8-hoz viszonyítani??? A8 már-már egy luxus autó!!!

2011. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ucsó :

Ha fáradt vagy aludj vagy dilemmázz az E30-E21 rébuszodon.

Az egyes Golfot az Audi 50-nel mértem össze - figyelmetlenül olvasol.

[link]

[link]

2011. jún. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs,én olvastam félre! Elnézést a figyelmetlenségemért !!!!
2011. jún. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sokaknak tetszenek. Hiszen megfizethető Német autó. Egyedül a cigányoknak nem hiszen nekik raj autó kell pl. bmw 5er :)
2011. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!