Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert keri a FaceBook a...

Miert keri a FaceBook a telefonszamomat, ha nehany evig nem kellett?

Figyelt kérdés
Meg Amerikaban valo tartozkodasom idejen nyitottam a FB oldlam, most az EU-ban vagyok - talan ezert is?

2013. máj. 14. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapból most sem kötelező, de néha jó segítség lehet, ha elfelejted a jelszavadat, vagy valaki feltöri a fiókodat.


De amúgy meg az a helyzet, hogy a Nagy Testvér szeret minél több adatot begyűjteni mindenkiről.

2013. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 jól írta. Egyre drágább fenntartani a szervereket meg minden, valamivel fizetned kell érte. Mivel az emberek annyira még nem buták, hogy pénzt adjanak érte, a cég kénytelen az adataikat kérni, mert azt meg önként megadják.
2013. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem kotelezo ? Ket honapja nem tudtam belepni, es csak azutan tudtam ha megadtam, kodot kuldtek SMS-ben, ezt kellet beirni!


Egyebkent sejtem hogy a BigBrother van mogotte.

2013. máj. 15. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem például nincs is telefonom, még nem is kértek számot, ha kérnék, szerinted akkor valakiét meg kellene adnom?
2013. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!