Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook ellen hol hogyan...

Facebook ellen hol hogyan lehet panaszt tenni? Lehet-e egyáltalán? egyszerüen letiltották a fiokom, nem tudok belépni, egyszerüen lekapcsoltak, nem csináltam semmit, bár szerintük lehet igen! mi a fenét lehet tenni!

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég, ha megfenyegeted őket, szerintem azonnal visszaadják az összes pénzt, amit eddig te fizettél a facebook használatáért!
2013. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

# 1/1 Időpont ma 15:56

ha humornak viccnek szántad a válaszod, köszönöm, de nem vagyok vicces hangulatban!!!!!

2013. máj. 17. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak nem ők tiltottak le. Nem lehet, hogy véletlen felfüggesztetted a fiókod? Kérdezted az ismerőseidet, hogy látni-e az ismerőseik között?
2013. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem függesztettem fel véletlen, és megnéztem egy ismim lapján nincs fotó sem, és nem vagyok elérhető.

az a bajom, hogy irtam nekik emailt, de ezt a hülye szokvány szövegeket küldik, nem tudok belépni, igy aztán mivel válaszra sem méltatnak az okát sem tudom meg.

legalább megirnák hogy milyen rossz fát tettem a tüzre szerintük, de ezt sem tudom meg, mert az idétlen automataszövegeket küldözgetik, ezzel semmit sem érek.!

Sok ismerősöm is van akikkel ott kapcsolatban voltam, és sok munka is volt a feltett dolgokkal, stb.stb. semmilyen tiltott dolgot nem csináltam, dehát ők ettől még simán kreálhatnak valami bakit hogy elkövettem.....ugyhogy eléggé ideg vagyok!

2013. máj. 17. 17:29
 5/8 A kérdező kommentje:

ezt találtam, velem is ez történt!!!

[link]

2013. máj. 18. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez de hülyeség..
2013. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A Facebokk egy szemét oldal.Mindenkit tilt minden ok nélkül.Rengetegen panaszkodnak.Vagy szar a gépük vagy hülyéket alkalmaznak moderátornak !
2016. dec. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A kérdező az írta, hogy: "Facebook ellen hol hogyan lehet panaszt tenni? Lehet-e egyáltalán? egyszerűen letiltották a fiókom, nem tudok belépni, egyszerűen lekapcsoltak, nem csináltam semmit, bár szerintük lehet igen! mi a fenét lehet tenni!"


Velem egyre gyakrabban ugyanezt teszik. Ezért már majdnem minden ismerősömet és rokonomat ellenem fordították. Megfigyeltem, hogy valahányszor vallásos kommenttel válaszolok valakinek, akkor mindig a saját biztonságomra hivatkozva azonnal és hetekre letiltják a fiókom használatát. Pl. legutóbb azt írtam, hogy "minden lépésed kövesse isten áldása." Mi ebben az üldözendő? Ezért úgy vélem, hogy most már itt az ideje, hogy az Állampolgári Jogok Országgyűlési Biztosának Hivatalához forduljak az abszolút indokolatlan vallásüldözés miatt.

2017. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!