Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik, h facebookon ismerősn...

Létezik, h facebookon ismerősnek jelölök valakit és nem jelenik meg nála ez, és ezért nem jelölnek vissza régi, mostani ismerőseim közül sokan?

Figyelt kérdés

mintha nekem is lett volna már ilyen, hogy valaki bejelölt és sokkal később vettem észre, amikor pont azt az oldalt néztem.

különben hol lehet megnézni azt az oldalt, hogy kiknek küldtem felkérést hogy legyen az ismerősöm?


előre is köszönöm


2013. máj. 17. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem, csak szimplán rühellik a képedet :)
2013. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem

kösz

2013. máj. 17. 15:59
 3/6 A kérdező kommentje:

na és hol tudom visszavonni az összes jelölést, meg megnézni, hogy kiket jelöltem be?

úgy, hogy ne kelljen rámenni az adatlapjukra

2013. máj. 17. 16:02
 4/6 A kérdező kommentje:

tehát minden esetben kiírja nekik, hogybejelöltem őket


és ha visszavonom a jelölést, és újra bejelölöm őket, akkor megint kiírja nekik?

2013. máj. 17. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ki írja nekik, hogy te bejelölted őket, csak ők nem akarják viszonozni a jelölésed és nem nyomnak rá az elutasításra sem, mert azért nem akarnak megbántani téged.
2021. jún. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én se igazolok vissza sok olyan embert, akiket nem ismerek és még a nevüket sem hallottam soha életemben, de nem is utasítom el a jelölésüket, mert nem akarom őket flegma módon megbántani, ezért inkább csak meghagyom a jelölésüket és nem foglalkozom vele.
2021. jún. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!