Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on állandóan az...

Facebook-on állandóan az fogad, hogy ismeretlen eszközről jelentkeztem be?

Figyelt kérdés
Szinte naponta ez az üzenet fogad a FB-n(angolul): "Nem ismerjük fel az eszközt, amit használsz. Kérjük, válaszolj meg néhány biztonsági kérdést, hogy fiókod továbbra is biztonságban legyen." Máskor meg az, hogy egy másik eszközről léptem be, ezért kell a biztonsági csekkolás. Pedig csak a saját gépemen facebook-ozok, mobilon vagy egyéb eszközön soha. A jelszavamat is megváltoztattam, de akkor is ez az üzenet fogad. Ez valami bug lehet? Mert a fiókomon nem látok semmi változást, vagy idegen tevékenységet.

2013. máj. 17. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet nézni, hogy volt-e más bejelentkezés a fiókodba. Ott, ahol megváltoztatod a jelszavad, csak nem az általános részen, hanem a biztonságban, és ott az aktív bejelentkezésekben.
2013. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sőt, lehet kérni emailre üzenetet, ha beléptek máshonnan, esetleg érdemes lenne kipróbálnod, hogy megnézd tényleg van-e valaki, aki ki-be járkál.
2013. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utánanéztem a belépési előzményeknek. Többféle IP cím volt, de mindegyik Magyarországról. Közben 2 napja deaktiváltam a fiókomat és nyitottam egy újat, új jelszóval, erre ma reggel megint ez az üzenet fogad. Mi a 3,14csa folyik itt???
2013. máj. 21. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!