Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Már 3 napja hogy nem indulnak...

Már 3 napja hogy nem indulnak el a videók youtube-on. Egyik sem pedig nem csináltam semmit. Más oldalak minden jó a youtube is bejön de egyik videót se játsza le. Ez miért lehet? Mit lehet olyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 11:23
 1/3 anonim válasza:

Tudnál kicsit pontosítani légyszíves, hogy mi is történik pontosan?

Kiír valamit? Csak nem tölt be? ilyesmik érdekelnek.

Én arra gyanakszom hogy nem frissítetted a flashplayered és ezért nem engedi lejátsszani és ezt közli is veled,de ennyi információval nemtudok segíteni amit megadtál:)

bővebben!

2013. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát új a laptop eddig simán mentek rajta a youtube-os videók aztán tegnapelőtt ahogy el akartam indítani rajta vmit nem töltött be,vártam kb. 5 percet mire elindult 3 másodpercre majd megint megállt,ha várnék úgy egy órát akkor nagynehezen végigmenne egy szám...:(de ha a keresőbe beírok vmit egyből dob ki találatokat most meg semmit, úgy kell leírni az utolsó betűig azt amit keresni akarok és ha facen látok egy videót amit youtuberól osztottak meg azt se játsza le facen se.....érdekes
2013. máj. 19. 18:31
 3/3 anonim válasza:
kiderült, hogy mi a gond/ megoldás? Nálam is pont ez van.
2014. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!