Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Férfi agyam van? 19 éves lány...

Férfi agyam van? 19 éves lány vagyok, de valahogy sohasem kötöttek le a lányos dolgok, a nők többségét hülye birkának találom (tisztelet a kivételnek). Hetero vagyok, van pasim is. Kinézetem csajos.

Figyelt kérdés
Hosszú majdnem seggigérő barna hajam van. Általában mindig ki vagyok festve,szabályos arcom van,szemüveges vagyok,az nélkül ritka sz@rul látok. Kicsi vagyok és vékony,ez miatt sokszor elnéznek 14nek. De agyilag sztm férfi vagyok. Amikor más csajok tündéreset játszottak a barbiekkal én alkoholistásat(pedig senki sem alkesz a családban). Sohasem tetszettek a szárnyas meg uszonyos barbiek mert azt nem tartottam reálisnak. Főzöcsgéset nem szerettem játszani. Mai napig nem tudok főzni és valahogy nem is érdekel. Gyerekekhez nincs türelmem és nemtudom elképzelni hogy 1szer anya legyek. Persze aki bánt 1 gyereket azt megtudnám ölni. Amikor bementem oviba irritált engem a sok gyerek sipákolása,főleg a lányoké. Igaz összevissza 3 napot jártam oviba. Suliban szintén hányingerem volt attól ahogy a lányok a wcben 1más fülébe susogtak,meg szemét 2szinű pics@nak tartottam őket már akkor.Mai napig nem birom a csajok süket dumáját a műkörmökről meg az ilyen lepkefing témákról. Amin meg legjobban kibukok hogy a legtöbb nő mindent megtesz 1 pasiért,képes 1 kolbászért 1 egész disznót tartani. Sok nő hozzámegy akármilyen alkeszhoz mert azt hiszi az majd megváltozik. A nagy lóf@szt fog megváltozni. Aztán megy a nyafogás h veri őt a pasija,de még akkorsem válik el tőle,inkább szül 1 gyereket,mert annyira kell az a 20 centi. Aztán vannak a ribancok,akik mindenre képesek csak hogy a pasi valamit vegyen nekik. 1 sz@ros pólóért szopják a férfinak a f@szát. Szégyen h ennyire hülyék és önálótlanok. Ez a "nem kell tanulni,nem kell dolgozni" felfogás..."majd a pasi eltart". Na ezektől kapok én hányingert,az önálótlan emberektől,a csicskáktól akik mindig mástól függenek. Nem értem meg a viselkedésüket,ahogy pletykálnak,ahogy csoportosan mennek a wcre,nem értem miért kell a barátnőknek minden találkozásnál puszilkodni akkor is ha utálják egymást. Sokkal jobban kijövök a pasikkal mint a nőkkel. Persze ezzel nem azt akarom mondani h minden nő csicska,mert vannak kivételek,csak sajnos úgy látom h mostanába csak birkák nőnek. BEEEE BEEE BEEEE ilyenek -.- Na meg a tinicsajok,lemondják az anyjukat a fekete földig aztán ha felvannak csinálva és kell az aláirás az abortuszhoz akkor rinyálnak. A külömbség a bagzó macskák és a tinipics@k között nagyjabol annyi h a macska önellátó a tinipics@ meg nem. Ja és a macska szép állat,az ember meg többnyire ronda :D :D :D
2013. máj. 21. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ki kell ábrándítsalak kedvesem, női agyad van, de még mennyire... még a kategóriák között sem tudsz különbséget tenni.
2013. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Hogy jön ide ebbe a témába,hogy te milyen elcseszett kis *icsa vagy?
2013. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Tokeletes peldaja vagy a rinyalos, panaszkodos, megmondo, lenezo, bekepzelt noi karakternek. Olyan messze vagy a ferfi agytol, mint ide Jeruzsalem. Az altalad felsorolt dolgok amik Teged idegesitenek, egy ferfi agyaban meg sem fordulnak, ergo jol magasrol leszarjuk.
2013. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagy nehezen rászántam magam, hogy elolvasom, de a közepénél mégis abbahagytam. Most ennek a kérdésnek mi értelme van? Nyiss egy blogot a gondolataidból, ide problémákkal, segítségért jönnek az emberek.


A kategóriát pedig tényleg nem találtad el.


És én pedig a fogalmazásod alapján nézlek 14-nek.

2013. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy procicsere megérett...
2013. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Add ezt elő a pasidnak, neki udvariasságból muszáj végigszenvednie. Ha férfiagyad lenne, le se írtad volna ezt a sok zagyvaságot, meg fel sem merülne benned, hogy valaki ezt itt végigolvassa.
2013. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem ide akartam irni...amugyis minden tesztben az jon ki h nincs noi agyam ti meg menyjetek a pic.saba trolololo
2013. máj. 22. 08:50
 8/12 A kérdező kommentje:
Amugy azert van rossz kategoriaba mert mast akartam kerdezni aztan meggondoltam magam,ti meg biztos mind onalotlan hulyek vagytok az a bajotok es nem tetszik nektek a kritika. Es milyen expasirol beszelsz te? Ki kell h abranditsalak nincs is expasim ugyanazzal a pasival jarok 4 eve es jol elvagyunk mert o is olyan embergyulolo mint en
2013. máj. 22. 09:03
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy..
2013. máj. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Inkább kretén.

Amúgy miért mi vagyunk a gondtaanok, akik nem bírják a kritikát, ha te gondolkodsz f.szságokon, és írogatsz ki eszetlenül kérdéseket, amiket utána módosítgatsz, és azt sem tudod végül mit kérdeztél, hol.

Nem bírod a kritikát, mert mindenkit leszavaztál.

És még gyerekes is vagy.

Mondhatni kisfiús.

2013. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!