Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Férfi agyam van? 19 éves lány...

Férfi agyam van? 19 éves lány vagyok, de valahogy sohasem kötöttek le a lányos dolgok, a nők többségét hülye birkának találom (tisztelet a kivételnek). Hetero vagyok, van pasim is. Kinézetem csajos.

Figyelt kérdés
Hosszú majdnem seggigérő barna hajam van. Általában mindig ki vagyok festve,szabályos arcom van,szemüveges vagyok,az nélkül ritka sz@rul látok. Kicsi vagyok és vékony,ez miatt sokszor elnéznek 14nek. De agyilag sztm férfi vagyok. Amikor más csajok tündéreset játszottak a barbiekkal én alkoholistásat(pedig senki sem alkesz a családban). Sohasem tetszettek a szárnyas meg uszonyos barbiek mert azt nem tartottam reálisnak. Főzöcsgéset nem szerettem játszani. Mai napig nem tudok főzni és valahogy nem is érdekel. Gyerekekhez nincs türelmem és nemtudom elképzelni hogy 1szer anya legyek. Persze aki bánt 1 gyereket azt megtudnám ölni. Amikor bementem oviba irritált engem a sok gyerek sipákolása,főleg a lányoké. Igaz összevissza 3 napot jártam oviba. Suliban szintén hányingerem volt attól ahogy a lányok a wcben 1más fülébe susogtak,meg szemét 2szinű pics@nak tartottam őket már akkor.Mai napig nem birom a csajok süket dumáját a műkörmökről meg az ilyen lepkefing témákról. Amin meg legjobban kibukok hogy a legtöbb nő mindent megtesz 1 pasiért,képes 1 kolbászért 1 egész disznót tartani. Sok nő hozzámegy akármilyen alkeszhoz mert azt hiszi az majd megváltozik. A nagy lóf@szt fog megváltozni. Aztán megy a nyafogás h veri őt a pasija,de még akkorsem válik el tőle,inkább szül 1 gyereket,mert annyira kell az a 20 centi. Aztán vannak a ribancok,akik mindenre képesek csak hogy a pasi valamit vegyen nekik. 1 sz@ros pólóért szopják a férfinak a f@szát. Szégyen h ennyire hülyék és önálótlanok. Ez a "nem kell tanulni,nem kell dolgozni" felfogás..."majd a pasi eltart". Na ezektől kapok én hányingert,az önálótlan emberektől,a csicskáktól akik mindig mástól függenek. Nem értem meg a viselkedésüket,ahogy pletykálnak,ahogy csoportosan mennek a wcre,nem értem miért kell a barátnőknek minden találkozásnál puszilkodni akkor is ha utálják egymást. Sokkal jobban kijövök a pasikkal mint a nőkkel. Persze ezzel nem azt akarom mondani h minden nő csicska,mert vannak kivételek,csak sajnos úgy látom h mostanába csak birkák nőnek. BEEEE BEEE BEEEE ilyenek -.- Na meg a tinicsajok,lemondják az anyjukat a fekete földig aztán ha felvannak csinálva és kell az aláirás az abortuszhoz akkor rinyálnak. A külömbség a bagzó macskák és a tinipics@k között nagyjabol annyi h a macska önellátó a tinipics@ meg nem. Ja és a macska szép állat,az ember meg többnyire ronda :D :D :D
2013. máj. 21. 20:21
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én végigolvastam, amit írtál, és végig szórakoztatott a szarkazmusod meg a cinizmusod. De hogy férfiagyad lenne? Azt nem mondanám, inkább egy különc típus vagy, aki nem tudja és nem is akarja megérteni a normálisokat, viszont szereti támadni őket...


31F

2013. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha ilyen agya lenne egy férfinek, már kihalt volna az emberiség:)) A kérdező nőnek pocsék, de férfi agya van?:)))) A férfiakat nem ismeri, az is biztos. Szerintem valami nagyon komoly trauma érhette gyerekként, hogy ilyen elcseszett lett:( Szegény:(
2013. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!