Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » üdv, probléma megoldás?

üdv, probléma megoldás?

Figyelt kérdés
az van hogy netezek megvan nyitva a pl. a face és megnyitom mellé a youtubot megy a videó/zene tökmindegy megáll megfagy a face még pár percig bírja és azis megfagy utána márcsak a restart ami segít, nem tudom hogy a nettel van-e valami vagy csak a böngészőkkel mert netes játék meg gond nélkül elindul, valami vírus? vagy nemtom
2013. máj. 22. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

" vagy nemtom "


-mise,

de csak ennyiből senki nem mondja meg neked a frankót,

2013. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
többet nem tudok írni ,lefagy a net vagyis inkább a böngészők semmi nem jön be de nem tudom miért.valakinek valami ötlet?.víruskereső nem talál semmit
2013. máj. 22. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megtudnánk, hogy milyen böngésződ van, milyen a számítógéped (legalább azt, hogy milyen idős), mióta csinálja ezt a géped, vagy csináltál-e valamit a probléma megjelenése előtt rövid idővel, az sokat segítene. Egyébként próbáld újratelepíteni a böngészőt, vagy letiltani a kiegészítőket.
2013. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
firefoxot használok most frissítettem de ígyis megfagyott,asztali gép kb 2 éves, pár hete kezdte ezt a sza*ságot, nem csináltunk a géppel semmit előtte minden gond nélkül ment, youtubon kezdek nézni valamit akkor megfagy amúgy bírja ha több oldal megvan nyitva.(eddigi legjobb megoldásom nem nézek semmit a youtubon és nemfagy le)
2013. máj. 23. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg újratelepíteni a Flash-t, vagy bekapcsolni a HTML5 videókat ( http://www.youtube.com/html5 )!
2013. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!