Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Vaterán sokan miért nem...

A Vaterán sokan miért nem adnak el utánvéttel, miért csak előre utalással ajánlottan?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nekik ez a legbiztonságosabb. Ha a postás kiviszi az árut, és a vevő még sem veszi meg, akkor a feladó tehát az aki árulja a terméket, annak elszáll a posta költség a nagy semmibe:D Amúgy én semmi pénzért nem utalnék előre senkinek semmit. Csak ha ismerem. Én is az utánvétest szeretem. Gyorsan megnézem hogy a termékkel minden rendbe van-e, ha igen akkor fizetem ki.
2013. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a vevő nem veszi át, akkor nem csak a postaköltséget bukja az eladó, hanem ki kell fizetnie a visszaküldés költségét is. Csak úgy kapja vissza az áruját. Azt is 2-3 hét múlva. Az eladót általában le lehet informálni. A vevőt nem mindig. Az eladó is jogosan lehet bizalmatlan.
2013. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" Gyorsan megnézem hogy a termékkel minden rendbe van-e, ha igen akkor fizetem ki."


Gondolom akkor te nem a postával szállíttatsz. Mert ott nem adják át neked nézegetésre fizetés nélkül...

2013. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem posta igaz. Hanem futár szolgálattal.
2013. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!