Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minecraft Bukkit Szervert...

Minecraft Bukkit Szervert szeretnék Üzemeltetni! De! . (Többi Lent)?

Figyelt kérdés

A Routerem jelszavát nem tudom mert igazából eddig nem is érdekelt! De Most kellene!!

Hogy tudnám megtudni azon kivül, hogy felhivom a szolgáltatót??

-Értelmes Válaszokat előre köszönöm!!



2013. máj. 25. 16:53
 1/5 uno20001 ***** válasza:
Azt a szolgáltató nem fogja tudni megmondani. Általában a router aljára van ráírva. Vagy a router bejelentkező oldalán írják le az alapbeállítást.
2013. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy ha módosítva lett és nem tudod akkor resetelni kell teljesen a routert és akkor visszamegy gyári beállításokra.
2013. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 2xSü ***** válasza:

A router jelszavát az tudja, aki a routert beállította.

Ha elfelejtettétek a jelszót, akkor minden routert lehet resetelni, aminek során visszajönnek a gyári beállítások, így az alapértelmezett jelszó is. (Viszont elfelejt minden más beállítást, tehát az internet hozzáférés jelszavát is.)


Hogy hogyan kell az adott routert resetelni, azt az eszköz kézikönyvében lehet megtalálni, ami általában a gyártó honlapjáról is letölthető, ha esetleg a kézikönyv is elveszett volna. De mivel a resetelés során elveszik az összes beállítás, ezért újra be kell állítani rajta mindent, így az internet szolgáltatás elérési adataira is szükséged lesz. Ezt viszont az internet szolgáltató meg tudja mondani, megfelelő azonosítás után persze.

2013. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!!

Nem felejtettuk el és a routeremen van egy ilyen cimke

vagy amire irva van vmi onnan semmit nem tudtam meg erről.

A Resetelés-t lehet megpróbálom mert régen mikor kötöttük a netet, lattam h az az ember belépett a routerbe és állítgatot vmit.

Szóval ha anyam felhivja azt az ember ő megtudná mondani??

2013. jún. 1. 11:11
 5/5 2xSü ***** válasza:

> A Routerem jelszavát nem tudom

> Nem felejtettuk el


A két megállapítás üti egymást.


De amúgy az internetszolgáltatók 99,99%-a egy vonalat épít ki. Routert egyik sem ad. Az, hogy a szerelő esetleg volt olyan jó fej, hogy beállította a routert is, az nem jelenti azt, hogy ez az ő fennhatóságuk.


Egy hasonlattal élve: Az áram szolgáltatót hiába hívod, ha elromlott az elosztód, vagy kiégett az izzó a lámpában.


A router gondolom a ti tulajdonotok. Nektek kell azt üzemeltetni, konfigurálni, stb…

2013. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!