Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon egy ismerőssel...

Facebookon egy ismerőssel való üzenetekben valahogyan vissza lehet lapozni kapásból az elejére? Mert simán vissza gördgetni elég sokáig tart és eléggé befagy a gép már 8ezer visszalapozás után is, és kb 30at kéne lapozni

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
én úgy csináltam h automatára álitottam a görgetőm és fél óra alatt az elejére mászott
2013. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

írj be a keresőbe valami olyan szót, ami valószínű előfordult az elején is.

Mikor kiadja a sok találatot, válaszd a legelsőt.

Aztán még lapozol onnan egy kicsit.

2013. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) a görgősset már próbáltam,de 6ezer után kezdek haldoklani a gép és dobálja fel a hiba üzeneteket,meg egyre lassabb:S a keresővel meg nem jutottam semmire,pedig pontosan emlékszem 1-2mondatra/szóra ,dob is ki egy-két találot, de 4-5hónapnál régebbieket nem :S na m1,azért köszi:)
2013. máj. 29. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:

"dob is ki egy-két találot, de 4-5hónapnál régebbieket nem"


Nekem is egy párat írt ki, de alatt ott volt kékkel, hogy

Show 50 more results

Azaz van még 50 további, ha rákattintok vagy ötöt megint kiír, és így tovább.

Én most mentem vissza egy beszélgetésben októberig (akkor kezdődött, vagy 20000 bejegyzés).

2013. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!