Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Be lehet valahogy állítani,...

Be lehet valahogy állítani, kik legyenek a kedvencek közt mindig Facebook chaten?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem pont kedvencek a megnevezés, de van ugye az az elkülönülő rész, ahol azok vannak főleg, akikkel gyakran beszélek, ilyesmi, de nem mindenki van ott akkor is, mikor offline. Be lehet valahogyan állítani, ki legyen ott?
2013. máj. 26. 01:33
 1/2 regszy válasza:

Szerintem nem. Mindíg azt rakja előre aki fentvan cheten.

De alul a chet keresőe benyomsz egy "a" betűt pl és kiírja szóval szerintem ez nem annyira fontos lenne :)

2013. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, az egy dolog, de van nekem ott pár ember, aki mindig ott van, ha offline is, és például jó lenne, ha be tudnám állítani, ki az, akit ne kelljen külön keresgetni, csak odapillantani, és látni, hogy hopp, ott van. Azért köszi (:
2013. máj. 26. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!