Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van a microbit (pont)...

Miért van a microbit (pont) eu torrentoldalon az arányomnál egy vonal?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam, visszatöltögettem kb 15 gigát és 10-et le, de mégsem nő az arányom. A seedkötelezettségnél kiírja, hogy milyen arányig töltöttem vissza az adott torrentet, de az adatlapomon, a személyes arányomnál mégis vonal van. Mitől lehet ez, és mit kell tennem, hogy nőjjön?
2013. máj. 28. 17:08
 1/3 kaligula3741 ***** válasza:
Jelenleg a microbiten nem szamoljak a letoltest> szoval nem tudnak kesziteni egy aranyt: ilyenkor szokott vonal lenni. amikor majd a free leechet feloldjak (letoltes is szamit) majd megjelenik
2013. máj. 29. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És van ennek előnye, vagy hátránya?Mármint annak, hogy nem számolják a letöltést. (elnézéset, de még kezdő torrentző vagyok és nem vagyok tisztában mindennel)
2013. máj. 29. 15:57
 3/3 kaligula3741 ***** válasza:
Csak előnye van: nem számolják a letöltésedet. Az arányt úgy számolják, hogy a feltöltésed és letöltésedet elosztják. Szóval ha több a letöltésed mint a feltöltésed kisebb lesz az arányod. Minél kisebb, annál rosszabb. Meg van határozva, hogy mennyi a minimum (általában 0,5 - ennél lenntebb kizárnak az oldalról) De ha van egy közepes erősségű neted, akkor nem kell aggódj. Bocs a késői válaszért: csak nemnagyon nézem hogy mi mikor írt még hozzá. Remélem segítettem. Szép napot!
2013. jún. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!