Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tablettel lehet mobilinternete...

Tablettel lehet mobilinternetezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni szolgáltatótól függetlenül egy tablet-et, sokat utazom, így internetezni szeretnék rajta. Hogyan lehetséges ez egyáltalán? Nem szeretnék előfizetéses sem havi díjas mobilnetet. Létezik olyan mobilnet, mint a feltöltőkártyás mobilszám? Van, hogy egy hónapig sem utazok, így akkor pénzkidobás lenne előfizetnem, mert itthon wifi van.
2013. máj. 28. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen feltöltőkártyás ugyan úgy elérhető mobilnet formájában is. viszont olyan tableted kell venned amiben van 3G modem és kezeli a SIM kártyát
2013. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

értem, köszi, akkor nem elég egy alap tablet, hanem összegben többet kell rá szánnom.

És mindegyik szolgáltatónál lehet venni feltöltős mobilnetet? ezt hogyan kell elképzelnem? úgy néz ki, mint egy pendrive és bedugom a micro usb helyére?

2013. máj. 28. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Neeem az csak egy 3G modem amit adnak hozzá (mármint a nethez) a mobilinternet tulajdon képp egy sima SIM kártya.

igen egy kicsit nagyobb összeget kell belefeccölni 35-40E Ft-ot annyiért már lehet kapni mobilnet képes tabletet

2013. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Őőő sajnos nem tudom milyen szolgáltatónál érhető el a feltöltős mobilnet de a Vodafone-nál tudom hogy van :)
2013. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már csak az a kérdés, hogy a micro usb bemenete méretben ugyebár nem egyezik a mobilnet modeméhez, akkor hogyan lehet összehozni?
2013. máj. 28. 21:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Átalakítóval. de elég órmótlan lenne... viszont a maxell 10"-osa tabletjén van normál USB
2013. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi megnézem
2013. máj. 28. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:
eléggé tablet függő, de igen, egy usb-otg kábel kell hozzá. ezután simán tudsz rádugni egy usb sticket, viszont vannak olyan stick-ek, amiket kifejezetten nem szeretnek a tabok(bár ezt csak hallomásból tudom), nekem a huawei-es t-mobile-os stick-et például probléma nélkül viszi a tabom.
2013. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Tab2 7.0-m van. A töltője úgy van kialakítva, hogy adatkábellel csatlakoztatni lehet számítógéphez. Van benne Micro SD kártyának hely, valamint SIM kártyával és Wifivel is fel tud menni a netre. De ez a Tab nem 30-40 ezerbe kerül, viszont két éves előfizetéshez ingyen adják.

[link]

[link]

2013. máj. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!