Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes újfent blogírásba...

Érdemes újfent blogírásba vagy honlapszerkesztésbe kezdenem?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, mindig is imádtam weblapot szerkeszteni. 2006-2008 között a fanoldalaknak volt nagy divatja, én is készítettem animés oldalakat. Ki lehet számolni, hogy 11-13 éves voltam akkor, és hogy milyen minőségben toltam :"D Na nem baj, nagy buli volt nekem az akkor, és sokat is tanultam ezzel. :)

2009-ben elkezdtem személyes blogot írni, sokan dicsérték, és nekem még most is tetszik, de többé már nem akarok írni bele. Az az időszak is elmúlt, pedig ha azt nézem, 2-3 éven át bloggerkedtem. Most tumblr-em van, de az se olyan, mintha én csinálnám az egész honlapot. :D


Érdemes lenne a rajzaimnak, képregényemnek, meg ilyen programsegédleteknek, esetleg játék, -és filmleírásoknak honlapot készítenem? A rajzaimhoz már van deviantART, de oda is csak töltögetni kell, nem én programozom, tervezem....



2013. máj. 30. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanulni mindig érdemes, szóval ha most a weboldal írás érdekel akkor állj neki megtanulni. Én azon a véleményen vagyok hogy minden saját tartalom kerüljön a neki megfelelő oldalra, tehát a rajzok dA-ra, videók youtube-ra, írások blogokra, így könnyebben odatalálnak az új látogatókhoz. Ezekre ráépíthetsz egy saját weboldalt, ezzel kiválthatod a külső blog szolgáltatót, ami összefogja az egészet, de valójából mindenki a neki megfelelő szolgáltatónál lesz.
2013. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :) Ez remek ötlet, élni fogok vele. :D


Úgyis szeretek videót is vágni, bár mostanában nincs időm rá. :(

2013. máj. 30. 20:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!