Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy a Facebook...

Miért van az, hogy a Facebook jó pár ismerősömet elérhetőnek jelez, viszont ha rákattintok valakire, és kijön a chat ablak, akkor olyan, mintha abban a pillanatban lelépett volna, vagy azt jelzi, hogy telefonról van?

Figyelt kérdés
Ez rengeteg ismerősöm esetén előfordul, viszont ha bezárom a chat ablakot, akkor kb fél perc múlva megint elérhetőnek jelzi őket?

2013. jún. 3. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van, pont most dumáltunk erről az egyik ismerőssel. Valami nagyon nem stimmel,mert én pl. az üzenőfalra képeket sem tudok fölrakni, ráadásul bal oldalon, ha kijelzi, hogy valaki valamit megosztott, vagy lájkolt, vagy akármi, rákattintok, utána eltűnik a szám ami ezt jelzi, majd pár perc múlva ugyanazokat megint kijelzi....valamit nagyon elbaltáztak fészbukéknál.
2013. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ugyanez a problémám nekem is egy ismerőssel!

Hiába írok neki el se olvassa=bár lehet direkt) és mindig ez a le -fel van, ha rálépek akkor lemegy..

tudtál vele beszélni?

2013. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a chat amúgy működött köztünk. Sokan panaszkodnak erre a problémára, azért csak megoldják majd. Nálam a képfeltöltés már helyre állt. Üdv.
2013. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Akkor ennek ellenére tudtál vele beszélni, csak mindig online-offline váltakozott?

Nekem el se olvassa amit írok..de azt jelzi h fent játszik..

2013. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!