Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet az interneten pénzt...

Lehet az interneten pénzt keresni? Meg lehet belőle gazdagodni, élni vagy egy kis zsebpénzt keresni?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom internettel, hogyan tudnék ebből valami pénzt csinálni? Elszánt, mindenre nyitott vagyok! 20/F

2013. jún. 8. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Weboldalkészítéssel pl. elég jól lehet keresni és nagyon könnyen megtanulhatók az alapok.
2013. jún. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szedsz le online camos szexvideot valamelyik 18+ siteról és vissza streameled mintha élő adás lenne...
2013. jún. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Add el a laptopot.
2013. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, egy Phd fokozatú kutató IT mérnök, 3 céghez távmunkára bejelentve, otthonról dolgozva több pénzt keres, mint amit el tudnál képzelni.
2013. jún. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kromi84 válasza:
100%

Lehet mint ahogy azt már írták bizonyos szakmákkal igen.


Webprogramozással.

Lefordítással.

És egyebekkel.


De ha ezekre nincs lehetőséged akkor maradnak az egyéb munkák Pl.: kattintgatód oldalak, kérdőívek kitöltése, sőt olyan is van ahol újságírók diktafonnal felvett riportjait kell legépelni, de ezekkel filléreket keresel rádaásúl rengeteg a csaló oldal ami nem fizet ki.

És ott van még megoldásnak az MLM! Azzal viszont vigyázni kell sok szempontot figyelembe kell venni a kiválasztásánál én is csináltam többet is. A következő tapasztalataim voltak: Az egyik egy netes szolgáltatást értékesített, de nagyon drága volt jóformán csak cégeknek érte volna meg alig építhető buktam rajta. Volt egy másik szintén internetes szolgáltatással alacsony havidíjjal azzal már kerestem 50USD-t, de sajnos a termék nem sok embernek kellett jóformán csak a munkalehetőséget tudtam eladni, de mint tudjuk az egy MLM-ben nagyon nem jó! És most találtam egyet ami olyan hétköznapi termékeket értékesít amivel lehet dolgozni. Munkám itt is volt, mert én komolyan gondolom mikor nekiállok valaminek és csináltam hozzá bemutató oldalakat feliratkozási űrlappal ahol egy automata hírlevélküldőre lehet feliratkozni és az emailok bemutatják az üzletet a levelekben külön bemutató oldalakra irányít ami szintén a bemutatást szolgálja. Nem árt, ha ezeket úgy készítjük, hogy más is tudja használni, de ehhez webprogramozási türköket kell tanulni, hacsak nem találsz olyan embert aki ezt már megcsinálta.

2013. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Na mi van, bocyókák, valakinek nem tetszik, hogy azt mertem írni az utolsónak, hogy MLM-nek nem kéne bedőlni így a XXI. században?


Márpedig leírom mégegyszer: MLM-nek nem kéne bedőlni a XXI. században. Sok mindennel lehet pénzt keresni, de azzal nem.

2013. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
"MLM-nek nem kéne bedőlni a XXI. században. Sok mindennel lehet pénzt keresni, de azzal nem." Akkor mivel lehet?
2015. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mivel? Lehet az interneten pénzt keresni?
2016. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!