Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » P4 2800,1.5 giga ddr333,...

P4 2800,1.5 giga ddr333, fx5500 256mb ddr. Ilyen konfig mellett normális hogy szaggatnak az index.hu videói és jó néhány youtube klipp?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 08:07
 1/6 CspCsj ***** válasza:

A flash videolejátszók nem tökéletesek, de duplamagos processzorral is akadozhat video, youtube meg automatikusan néha HD-re állítja a minőséget, 480p már elég szokott lenni.

Próbálj másik böngészőt is!

2013. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen ezekkel tisztában vagyok..sőt most egy duplamagos procin láttam szaggató videót. Csak egyszerűen nem jövök rá, hogy mi a fene fogja így a 20megás netemet :( tűzfalat kikapcsolom video nézés előtt..panda cloud van feltéve.. nem értem.. ha a felbontást leveszem semmi nem változik.. most megpróbálom a k-lite-ot
2013. jún. 9. 19:41
 3/6 CspCsj ***** válasza:
A VLC Player közvetlenül le tudja játszani a youtube linkeket, próbáld ki. (9
2013. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hm, ezt nem is tudtam.. köszi.. de attól még a böngészők lassulásának okát nem tudom, de sztem már tényleg lassú a gép az internethez is
2013. jún. 9. 20:28
 5/6 CspCsj ***** válasza:
Bár nálam is duplamagos a gép, de inkább letöltöm azt a pár flash-es videot (firefox + videodownloadhelper addon, egy klikk és töltődik a video)
2013. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot!
2013. jún. 10. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!