Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mondtok olyan KÜLFÖLDI youtube...

Mondtok olyan KÜLFÖLDI youtube csatornákat, amelyek min 1000 feliratkozóval rendelkeznek, és valami humorral kapcsolatos dolog van rajta, nem gameplay?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok ilyen csatornákra, de sajnos nem nagyon találtam
2013. jún. 9. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én általában ezeket nézem:PewDiePie,Smosh,failarmy,daveboyz,Machinima,CorridorDigital,HowToBasic,freddiew,meekakitty,HelixSnake,mans1ay3r,SwedishMealTime,MysteryGuitarMan,PistolShrimps,ScreamCamTV,RBC56,HitlerRantsParodies, de ez csak a töredéke ez egésznek ha ezekre rákeresel szerintem még találsz hasonlókat.
2013. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én általában ezeket nézem:PewDiePie,Smosh,failarmy,daveboyz,Machinima,CorridorDi

gital,HowToBasic,freddiew,meekakitty,HelixSnake,mans1ay3r,Swe

dishMealTime,MysteryGuitarMan,PistolShrimps,ScreamCamTV,RBC56

,HitlerRantsParodies, de ez csak a töredéke ez egésznek ha ezekre rákeresel szerintem még találsz hasonlókat.

2013. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, jöhet még:)
2013. jún. 9. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!