Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi probléma, kinek volt...

Wifi probléma, kinek volt már? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az internetet Wifivel használom.Mostanában jelentkezett a probléma,hogy a laptop felcsatlakozik az internetre, a jel mindig nagyon jó(nálam ez 4-es erősségű az 5ből)


Pár perc internethasználat után,teljsen belassul az internet,sokszor nem tudja megjeleníteni a weblapokat,pedig a jellel nincs baj.

Töröltem már az előzményeket,cookie-kat,mindenfélét. Torrent nem fut a háttérben,semmilyen letöltés sem. Ha csak egyedül használom az internetet,szintén előfordul a probléma.A barátom laptopján pedig tökéletesen megy.


Az enyémen is tökéletesen ment, de most már pár perc után használhatatlan és ált.ban ha újraindítom a gépet,akkor utána megint jó egy kis ideig.


Mi a baj?



2013. jún. 10. 08:36
 1/10 Egerecske ***** válasza:
Lehet hogy lopják a neted.
2013. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 CspCsj ***** válasza:
Mindenképpen nézni kellene a Feladatkezelőben a Hálózati forgalmat és a Terheltséget, mert valami lassít. Valamint az Eseménynaplóban is nézz körül, hátha lesz olyan bejegyzés ami kapcsolódik a problémához.
2013. jún. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 CspCsj ***** válasza:
Ja és gépújraindítás helyett próbáld csak a wifi-t ki/bekapcsolni, hátha az is elég.
2013. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
biztos,hogy nem lopják ,mert én vagyok felcsatlakozva a máséra, engedéllyel. És tudom,gofy most rajtam kivül ők sincsenek itthon.
2013. jún. 10. 09:11
 5/10 A kérdező kommentje:

na tessék és már megint kezdi.

Mindenen jól működik a net wifivel,csak ezen a gépen nem.

wifi ki be kapcsolása sem javít rajta.

2013. jún. 10. 09:14
 6/10 A kérdező kommentje:

Teljesítménynél mit jelent az,hogy lapozófájl 556MB, de van amikor 640MB-t mutat.


CPU használat 37% vagy 40-45re felugrik.


Fizikai memóriánál pedig az összes memóriát már nem sok választja el a rendelkezésre állótól. Kb. 40.000


Már lemezkarbantartóztam is az sem jó. Mi a baj ezzel a laptoppal ...


Hálózatnál azt írja hogy a vezetéknélküli hálózathasználat

0,5% 0,3% ,

felhasználó csak én vagyok.

2013. jún. 10. 09:49
 7/10 A kérdező kommentje:

Nincsenek fogadott adatok

Nem sikerült betölteni a weblapot, mert a szerver nem küldött adatokat.

Íme néhány javaslat:

A weboldal újratöltése később.

Hiba: 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE): A szerver adatok küldése nélkül lezárta a kapcsolatot.

2013. jún. 10. 10:01
 8/10 A kérdező kommentje:

Nincsenek fogadott adatok

Nem sikerült betölteni a weblapot, mert a szerver nem küldött adatokat.

Íme néhány javaslat:

A weboldal újratöltése később.

Hiba: 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE): A szerver adatok küldése nélkül lezárta a kapcsol

2013. jún. 10. 10:03
 9/10 CspCsj ***** válasza:

Akkor gondolom XP van a gépen.

A Feladatkezelőben a Fizikai memória résznél

-Összes memória: ami fizikailag a gépben van (500ezer körüli érték 512MB-ot jelent, 1millió körüli 1GB-ot)

-Rendelkezésre álló: amit a rendszer nem használ, vagyis ami szabad. Az a jó ha minél nagyobb (az Összesnél persze nem lehet nagyobb) de ha 100ezer alá esik akkor érdemes memóriát bővíteni.


A Lapozófájl annyira most nem érdekes, a Fizikai memória kiegészítéseként használja a rendszer.


Nézd meg légyszíves: Win billentyű + Pause billentyű együttes lenyomására megjelenő ablakban alul kiírja milyen CPU és mennyi RAM van a gépben. Írd ide.


Ha a szomszéd routerére csatlakozol, attól még lehet, hogy az ő gépe megy és ha torrentezik akkor a te netkapcsolatod is sokkal lassabb lesz.

2013. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 CspCsj ***** válasza:

A hibaüzenetre itt már adtak valamiféle választ:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__26..

2013. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!