Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan van is ez?

Hogyan van is ez?

Figyelt kérdés
Még sosem vásároltam Amazonon( a német lenne amin kinéztem) nem közvetlen az Amazontól lenne,hanem lehetőség elérésre? Valahogy így tudnám lefordítani. Illetve azt,hogy raktáron az annyit jelent több is van? Illetve nem találom a fizetési módokat,ugye addig jutottam el,hogy kéri a bankszámlát,de utána vannak lehetőségek vagy csak egy féle képpen? Félek,ha előre kell utalni átvernek! De megbízható százaléka van az árusnak majdnem 100,de hát ez lenne az első

2013. jún. 11. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Ti miről beszéltek amúgy?

Az Amazon nem ebay.

"nem közvetlen az Amazontól lenne,hanem lehetőség elérésre?"

Ennek meg melyik kib@szott nyelven van bármi értelme????

2013. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss,de én nem ilyen stílusban kérdeztem...egyébként meg két elérhető eladó van úgy értettem,csak gyorsan gépeltem...de ha ilyen fafej vagy arról már nem én tehetek,már ne is haragudjál...ide senki nem kevert az e-bayt,minden f*****ra válaszoltál csak arra nem amit kérdeztem nem is értem az ilyen minek veszi a fáradtságot hogy ide kommenteljen
2013. jún. 11. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ennyi ésszel meg is érdemelnéd, hogy átverjenek.

Minden szükséges információ le van írva az oldalon, csak el kéne olvasni.

És mint írtam az Amazon egyáltalán nem így működik, ahogy elképzeled.

2013. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hogy nekem ennyi ész? Már bocsi,de az egész le van fordítva...nem lehet rögtön ugyanis kosárba rakni fafejkém hanem ott van hogy

"Erhältlich bei diesen Anbietern." nos édesem rá lehet kattintani arra hogy diesen Anbetern...és ott van a tétel hogy 98%ra megbízható eladó stb....nos én ezt kérdeztem de a te agyid szinted nem ér el odáig

2013. jún. 11. 12:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Plusz,ha ennyire seggnek nézed az embert,inkább tarsd meg magadnak nem pedig még válaszolsz is...
2013. jún. 11. 12:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Adj már egy linket legalább. :D
2013. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
[link] tessék ha már nincs jobb dolgod....egyébként meg re,élem legalább már kapálod mit akartam lehet nem fogalmaztam a legjobban de siettem...de akkor sem kell ilyen stílusban válaszolni különben ugyanazt kapod vissza bár látom lepereg rólad,mint kacsa tolláról a víz
2013. jún. 11. 12:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!