Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak nálam van széthalva a...

Neuhauser László kérdése:

Csak nálam van széthalva a GOOGLE?

Figyelt kérdés

Netezéskor, nem gond, ha egyszerre 7-8lap is meg van nyitva, simán visz mindent


DE!!

Ha a fészbúk megnyílik, köztudott, hogy fagy, meg minden...


Viszont nekem mostanában a GOOGLE termékeinél (oldalainál, stb) UGYANEZ a problémám van


a GMAIL - t eddig gond nélkül böngésztem, most meg már az ALAP HTML nézetet is alig hozza be, csak tölt, meg fagy...


YouTube, Maps, sőt! már a fordítő és a kereső is ezt csinálja

Elég megnyitni, és böngészőtől függetlenül, lefagy, nem tölt be rendesen, és a CPU kihasználtság a szokásos 10-15% - ról hirtelen 100% - ra ugrik, a RAM kihasználtság pedig rohamosan nőni kezd (mindkettőt a böngésző okozza)


Sokszor csak a RESET gomb segít, mert annyira lefagyok

Nem a géppel van baj, mert akár órákig is elvagyok az interneten, de merjem megnyitni a gúglit, pár perc, és RESET-elhetek...

Már ha bírja pár percig, mert van, hogy szinte azonnal fagyás.....


Ráadásul az egyik játékot lehet a Google Plus - szon "ajánlani" és időnként irtó idegesítően, agresszívan magától lenyílik ez az opció, és ilyenkor is fagy minden


Ja! Vírus nem hinném, mert akkor szerintem más is fagyna, nem csak a google, és/vagy nem az összes google cucc


Avast irtóm van, amit naprakészen tartok, és soha nem kapcsolok ki...

Kb. havonta szoktam rányomni egy BOOT - oláskori ellenőrzést is


Most is leellenőriztem, nem talált vírust

Biztonság kedvéért Hiren's boot CD - ről is ellenőriztem a vírust, nem volt


Megjegyzem, a google onnan is fagyott...


Live Ubuntu - val is fagyott, szintén csak a google, és szintén az összes terméke.....



2013. jún. 15. 02:43
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja, és ha esetlegesen etöltene a YouTube, akkor fél órát kell várnom, mire le lehet játszani a videót, és a "kinyújtás" sem működik rendesen, a jobb oldali sávban is egy év mire megjelennek a videók képei


Mintha időutaznék, visszatérve a jó öreg 80386- os gépemhez, amikor nagyobb JPG képeket néztem MS-DOS alatt, és szépen lassan felülről lefelé megjelent a képernyőn

Ájj, de is szép volt az, de azért egy komoly cégtől, mint a google, nem ezt várnám.....


Ja, és nem is a netem sz@r


50 megabit azért elég kéne, hogy legyen.....

2013. jún. 15. 03:04
 2/6 anonim ***** válasza:

Laci ,elmondok én neked egy dolgot.

Nincs semmi bajuk a Googles-Youtubes dolgoknak ,hibátlanul mennek.

-erre van több ezer tanúm-

a géped szórakozik veled ,nem a google,

2013. jún. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2013. jún. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nos, nem tudom, de már haverom is ugyanezt tapasztalja......
2013. jún. 15. 07:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor a kettőtök készülékében van a hiba.

Nekem is jó, és még senki nem jelezte (rajtatok kívül), hogy hiba lenne a gépezetben.

G.

2013. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ez az érdekes, hogy egyik pillanatról a másikra, és több gépen, és oprendszerrel is.


Meg hogy miért csak a Google, és miért az összes.

2013. jún. 15. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!