Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Próbáltam felmenni egy webolda...

Próbáltam felmenni egy weboldalra (konkrétan egy torrentoldalra), és már órák óta a lent említett hibaüzenetet írja ki. Nálam van a gond?

Figyelt kérdés

A weboldalhoz való hozzáférés megtagadva

Nincs jogosultsága a következő weboldal elérésére: http://"oldal címe".ph/. Valószínűleg be kell jelentkeznie.

403 HTTP hiba (Forbidden): A szerver visszautasította a kérés teljesítését.


Az oldal címének említését nem tudom engedi-e a szabályzat, de inkább privátban küldeném el az esetleges válaszoló(k)nak.



2013. jún. 13. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
2 történet lehetséges: Vagy megszűnt létezni az oldal (ez lehet ideiglenes vagy maradandó), vagy téged tiltottak ki. Általában IP cím alapján szoktak bannolni az oldal szabályzatának megszegése miatt. Torrent oldal esetén ez lehet aránycsalás, szemtelenkedés a fórumon, összegyűlt Warn-ok, stb. Melyik ez az oldal?
2013. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!