Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mire jó ez? Miért tiltja...

Mire jó ez? Miért tiltja állandóan a Facebook 30 napra az ismerős jelölést meg a kimenő üzeneteket azoknak akik nem ismerősök? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
elég sokszor elfőfordult nálam ha mondjuk egy hét alatt pl. 10 embert bejelöltem. De mire jo ez mégis?

2013. jún. 15. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért mert nem kéne minden embert bejelölni akit nem ismersz,ha nem igazolják vissza kiszűrik és ezért kapsz.

..................

2013. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De azokat ismerem személyesen is, ők mind visszaigazoltak.. pl. évfolyamtársak, ex-osztálytársak. 7-ből ha 1 ember nem jelölt vissza...
2013. jún. 15. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó de tegyük fel minden héten bejelölsz 10-et,ez egy hónapban 40 személy.

Ebből 1-2 nem igazol vissza,az 4-8 személy,ha ezek jelentik hogy pl. tényleg nem ismernek,vagy hogy ha csak sok függő jelölésed van (nem igazolt vissza,de nem is mondta hogy nem ismer) akkor is letiltanak.

:(

2013. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
z akkora marhaság, nemértem h mire jó ez.... az iwiwen se volt sose ilyesmi
2013. jún. 15. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
nos igen. ez hülyeség, és rosszul működik. nyilván az ismerősgyűjtők miatt lett bevezetve. na de nálam is már 1 elutasításnál felfüggeszt. és nem egy random embert jelöltem be, csak 1 városban lakunk...megismertem volna. de jó, tegyük fel, ő nem...elutasítja, kész. van olyan, hogy letilt, ha még1x nem is szeretné, hogy bejelöljem, tehát a másik fél kezében ott van minden. ha valaki nem kíváncsi rám, nem jelöl vissza. semmi szükség arra, hogy én 30 napig azzal se tudjak kapcsolatba lépni, akit viszont közelebbről is ismerek régebbről...rettenetesen akadályoz, üzenetküldés is tiltott nem ismerősöknek. valamilyen szinten azt is lehetne mondani, hogy a Facebook-nak semmi köze nincs ahhoz, hogy kivel szeretnék kapcsolatba kerülni. az csak rám és arra tartozik, akit bejelöltem. én emiatt csináltam második profilt...amit csak akkor használok, amikor tiltást kapok véletlenül. ez kb 2 havonta biztos előfordul...
2013. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jaja, én is csináltam ilyen "kis profilt" erre a célra ha netán kapok egy ilyen felfüggesztést
2013. jún. 15. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!