Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hiba: 324, mit tegyek?

Hiba: 324, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már régóta küszkörök a problémával. Google-en rengeteg tippet találtam hogy miként, de nem sikerült megoldani a problémát. Nem vírus, mivel konkrétan az egész hálózatról nem lehet belépni a weboldalra. A routerem webfilterében sincs letiltva az oldal, ill. a routeremen nincs tűzfal.

Böngészőben hiába próbáltam űríteni a gyorsítótárat, már vagy 3x raktam újra a chrome-t. Más böngészőkön sem működik. Aki tud, az válaszoljon



2013. jún. 18. 21:55
 1/4 levis56 ***** válasza:
2013. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezt is olvastam!

"- Vírus,

- Valamiféle szoftverhiba, rosszul konfigurált szoftver vagy szoftverösszetevő,

- A géped tűzfalán valaki letiltotta az adott weboldalt,

- A router tűzfalán tiltotta le valaki az adott oldalt,

- Ha proxy-t használsz, akkor az is okozhatja."


Ezek közül ha volt is valami kijavítottam változás: semmi

2013. jún. 18. 22:11
 3/4 levis56 ***** válasza:
Én már kisebb hibák miatt is újrarakom a gépet nem tart fél órát biztonsági mentésből meg vissza a fájlokat,gyorsabb mint napokig kínlódni vele,lehet hogy töröltél valamit ami a rendszer működéséhez elengedhetetlen akkor a visszaállítás sem segít.
2013. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, újra fogom rakni. De akkor a laptopomról miért nem tudok belépni az oldalra? Szerintem vlami a hálózatommal lesz.
2013. jún. 19. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!