Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lehet hogy se a Chrome...

Mitől lehet hogy se a Chrome se a Firefox nem hozza be az oldalakat?

Figyelt kérdés
Chrome volt a gépemen, és pár hete el kezdett rosszalkodni, nem akart betölteni semmi oldalt csak nagy fehérség volt, aztán már akkor amúgy is újra akartam tenni a gépet így meg volt még egy okom rá, tehát újra raktam és utána jó is lett.Ma megint elkezdte ezt csinálni, de nem akarom már megint emiatt újratelepíteni a gépet, szóval újratelepítettem a Chrome-ot és ugyanúgy semmi, aztán leszedtem Firefoxot, megint csak semmi, ugyanazt csinálja mint a Chrome.
2013. jún. 20. 15:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Azóta leszedtem az Opera böngészőt is, az is ugyanazt műveli..Hihetetlen.
2013. jún. 20. 15:30
 2/4 anonim ***** válasza:

"nem akart betölteni semmi oldalt csak nagy fehérség volt"


Fent a felső sorban kiírja az oldal URL-jét? Mármint betölt egy üres oldalt, vagy azt mondja, hogy nincs kapcsolat?

E-mail-ek működnek?

A fehérség html forráskódját meg tudod nézni?

2013. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát beírtam Chrome-ba pl. azt hogy google.hu és akkor elkezd tölteni, meg kiírja hogy lekérdezés folyamatban, és ezt csinálja amig ki nem lépek a böngészőből, tehát ott van az üres kezdőlap és kész, nem hoz be semmit.De furcsa, mert az Internet Explorer meg tökéletesen működik.
2013. jún. 20. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Keresgéltem kicsit.

[link]


Itt azt írják, hogy valószínűleg egy spyware kártevő csinálja ezt, ami csak az IE-t engedi működni. (Valószínűleg azért, hogy a gyengeségét kihasználhassa a netes kommunikációkor.) Szóval kellene futtatnod egy jó anti-spyware-t. Az oldalon lent a kommentben van is egy link, de kirakom ide is.

[link]

2013. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!