Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MÉr van az hogy a szolgáltató...

MÉr van az hogy a szolgáltató 10 mbit garantált letöltési sebességet kinál de csak egy megabytetal szedek le torrenteket?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért mert 10Mbit = 1.25Mb


Vagyis 80%-os sebességgel szedsz, ami nem olyan rossz főleg hogy a szolgáltató sosem garantálja a maximális sávszélességet.


Plusz lehet, hogy megy még valami a háttérben aminek kell sávszél, vagy nem seed-elik elegen a torrentet stb.

2013. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs azt nem olvastam 10Mbit-et garantál. Akkor lásd a többi opciót amit felsoroltam. Az is lehet, hogy nálad nem jön be a garantált sebesség. Állíts le mindent és nézd meg a sebességed a speedtest.net-en (legközelebbi szervert válaszd).
2013. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4. Lenin nem tudom miért szabadkozol a számítás jó volt, csak 1.25MB-t kellett volna írni.
2013. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért mert a kérdező azt mondja, hogy a szolgáltató 10Mbit letöltést garantál és meg úgy vettem, hogy ez a max.
2013. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jogos, de kétlem, hogy annyi lenne a garantált, vagy csak papíron max...
2013. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én se láttam még ilyet de hát mit tudhassunk mink ebbe a mai világba.
2013. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont nem a torrentnél kéne a letöltési sebességedért reklamálni, mert ott a seederektől függ a sebességed nem feltétlenül a szolgáltatódtól...
2013. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]

A Net Mánia M-et kell nézni

2013. jún. 22. 10:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam. Ha most 100 megabites neted volna, torrenttel akkor is csak olyan lassan jönne, mert az nem a szolgáltatód által nyújtott sebességtől függ, hanem a torrenttől. Ennyit tud és kész.

A valós sebességedet nem torrenttel kell mérni, hanem pl itt:

[link]

2013. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!