Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez a PrivDog a böngészőben?...

Rumola kérdése:

Mi ez a PrivDog a böngészőben? Egyszer csak fent volt mint bővitmény, pedig én nem töltöttem le Hallott már valaki róla? Www.Privdog.com/

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 15:20
 1/8 Lajos54 ***** válasza:

Nyugodjál meg, bizony te töltötted le!

Van egy nagy rakás ilyen-olyan bővítmény, toolbar és hasonlók, amik úgy települnek, méghozzá engedéllyel, hogy kihasználják a felhasználók figyelmetlenségét.

Ezért nem szabad ész nélkül kattintgatni, OK-ra és hasonlókra, hanem csak megfontoltan.

Még a szükséges frissítések alkalmával is (például Java futtató környezet) szépen ott van bejelölve, hogy le akarom tölteni a ASK toolbart meg még nem tudom mit, vagy másik alkalommal betolakszik gagyi víruskereső és egyebek.

Csak ezek eltávolítása nehéz néha. Most nem írom le ezek módját, keress rá, pár nappal ezelőtt valakinek már részleteztem.

2013. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi megtaláltam amit pár napja válaszoltál. de ez a sz@r nem toolbar, hanem egy bövitmény a jobb sarokba, és le lehet szedni könnyen, az eltávolitás a dragonbol parancsal.

Csak azért kérdeztem, hogy mert nem tudtam mi lehet ez

de leszedtem

2013. jún. 21. 19:10
 3/8 A kérdező kommentje:
megnéztem ez a toolbar cleanert, a comodo nem engedi megnyitni, miszerint veszélyes
2013. jún. 21. 19:17
 4/8 anonim válasza:

Itt találsz sok választ, a google-ban, ha beütöd.

[link]

Itt értelmes magyarázat -nak tűnik.

[link]

Az eredeti honlapon, amit a KÉRDEZŐ

2013. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Itt találsz sok választ, a google-ban, ha beütöd.

[link]

Itt értelmes magyarázat -nak tűnik.

[link]

Az eredeti honlapon, amit a KÉRDEZŐ (itt elszállt magától) is beírt a kérdésbe, van egy magyarázó video is.


Barátsággal:

F. B.

2013. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Előző vagyok,

itt pedig a legegyszerűbb magyarázat:

[link]


F.B.

2013. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egy, a Böngészést biztonságosabbá tevő alkalmazás!

(használata ...javasolt!)

[link]

[link] trust_list.html

[link]

2014. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

pl. én ezeket a weboldalakat tiltom vele:

audit.median.hu

Miért is?

A tiltás után az átlag oldalletöltési idő lement 2.9 sec-ról 0.4 sec-ra.

a median használata az átlag felhasználóknak, bizonyíthatóan aránytalan hátrányokkal jár.

vagy uez vonatkozik erre is!

a "nagy-nagy" google!!!, is igencsak "kotorászik a böngésződben", kémkedik, hogy megtudja milyen weboldalakat és témákat látogatsz előszeretettel!

google-analytics.com

[link]

[link]

2014. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!