Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Netflixre hogy tudnék előfizetni?

Netflixre hogy tudnék előfizetni?

Figyelt kérdés
Apple TV-n szeretnek netflixre előfizetni, de ugyebár nem lehet Magyarországon. Ha az Apple id-t megcsinálom US-esre és megadom a magyar bankkártyaszamot akkor elő tudok fizetni?

2013. jún. 21. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vettem észre, hogy IP alapján szűr. Szóval ha akarnál, se tudnál fizetni a tartalomért, marad a kalózkodás. Éljen Kelet-Európa!

G.

2013. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja, kihagytam, hogy vannak lehetőségek a korlátozás megkerülésére, de ezek működésére nem tennék jelentős összeget.

[link]

G.

2013. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez azért mekkora szemétség... Egy fel el múlva nyelvvizsgazom, és szerettem volna filmeket nézni és hallgatni angolul. Persze (ÉN HÜLYE) legálisan, mert ha mar úgysem kerül sokba, akkor miért is ne...

Na mindegy... :( köszi a választ.

2013. jún. 21. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ip cím alapján megy. Proxyval meg lehet oldani, csak ugye ha jobb félét akarsz akkor azért is fizetni kell. Ezen felül valszeg a magyar bankkártya is probléma lenne.
2013. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!