Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a youtube igyenes...

Mi történt a youtube igyenes zenéivel?

Figyelt kérdés

A youtube videók alá korábban fel lehetett rakni ingyenesen felhasználató zenéket a videók hangsávjának!

Különböző kategóriákban ezernyi zeneszám állt rendelkezésre. Most csak azt írja, hogy keresés az összes zeneszámban (ca. 150), meg 6 kategória közül enged választani, de ott sem az összes számot listázza ki, hanem kategóriánként 8-at! A többire csak rákeresni lehet! Holott én úgy keresek zenét, hogy kiválasztok egy stílust, és próba-csersznye alapon végignézek pár olyan zenét, ami nekem megfelelő hosszúságú.

Na de ezt most nem tudom megcsinálni! Miért nem? Mi történt???



2013. jún. 23. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemtudom mennyivel csökkent a zenék száma, de én csak rá szoktam keresni pl. hogy "jazz" és elég sokat listáz. Próbálj ilyen nagyon általános dolgokra keresni...
2013. jún. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem 25-öt ír ki csak! Az összes kategóriára meg 150-et!


Na meg még egy kérdés! Miért nem enged beszúrni még egy zenét, az első után, ha az nem éri el a videó hosszát? Na meg a másik kérdésem az, hogy régen engedett, de most miért nem enged a gépemről feltölteni saját hangsávot???

2013. jún. 29. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!