Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Legjobb domain regisztrátor...

Legjobb domain regisztrátor és tárhely szolgáltató?

Figyelt kérdés
Ma lenne esedékes. Olyat keresek ahol gyorsan, olcsón és ha lehet személyesen foglalkoznak velem.

2013. jún. 24. 09:52
 1/5 Lajos54 ***** válasza:

Olyan, hogy legjobb, nincs!

Vannak korrekt, megbízható, jó szolgáltatók, tisztességes árral, vannak drága és mégsem megbízható, olcsó és pocsék szolgáltatók. De olyan is, ami nem drága, mégis egész jó.

De lehet (van) olyan is, ami amúgy jó lenne, csak éppen kissé lassú az elérése, vagy egyébként jó, de problémád ne legyen, mert szinte elérhetetlenek, támogatást nem lehet várni tőlük.

Ráadásul, amivel én meg vagyok elégedve, az esetleg valamiért a másiknak nem tetszik.

Érdemes kipróbálni (persze nem így, hogy ma már esedékes lenne...), hogy küldesz egy e-mailt a kiválasztott szolgáltatónak valamilyen "fontos" kérdéssel, aztán megfigyeled, mennyi idő alatt válaszolnak. Én találkoztam már olyannal, ahonnét vasárnap délután! fél óra múlva válaszoltak. De olyannal is, ahonnét 3-4 nap múlva kaptam választ, illetve olyannal is, ahonnét a mai napig nem válaszoltak. Azért ezek már mutatnak valamit.

Azt is érdemes megnézni (már ahol egyáltalán feltüntetnek ilyen adatokat), hogy milyen a tárhely elérése, mennyi a garantált rendelkezésre állás, és hasonlók. Már persze, ha ezek az feltüntetett adatok valósak...

2013. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A legtöbb szolgáltatónál van lehetőség próba tárhelyet kérni. Nem mindenhol adnak, de érdemes megpróbálni.

Két szolgáltatót tudok ajánlani, webhosticon és ABPlusz

2013. jún. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ingyen tárhely és fizetett tárhelyek, melyeket személyesen kipróbáltam:


Magarok:

Nem a legolcsóbb, de gyors, könnyen kezelhető, telefonon bármikor eléred őket.

[link]


Viszonylag olcsó, nem a leggyorsabb, de biztonságos, levélben nagyon gyorsan reagálnak mindenre.

[link]


Oroszul kell regisztrálni, utána átválthatsz angolra, az egyik legszélesebbkörű, olcsó, nagyon gyors - [link]


Angolul tudsz velük kommunikálni, olcsó és gyors. [link]

2013. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Djjjozsiiiii ***** válasza:

A legtöbb szolgáltatónál van mód kipróbálási lehetőségre,

így tévedni nem lehet olyan könnyen.

CPANEL-es tárhelyen meg sok beállítást te is megtehetsz.

Mielőtt választasz, keress rá nincs-e valamilyen tiltó listán a szolgáltató, ez ugyanis levélküldésnél gondokat okozhat.

2013. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írd be a google keresőbe a "tárhely" szót , az első néhány nem fizetős találatot érdemes megnézned, a google eléggé megszűri kit rak a keresőjében az első helyekre.
2013. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!