Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom meg hogy mennyive...

Hogyan tudom meg hogy mennyivel seedelek?

Figyelt kérdés
Az egyik torrent oldal, mikor fel akarok tölteni egy torrentet,kéri a seed sebességét,csak az a baj, hogy a torrent kliensem nem mutatja ki.

2013. jún. 25. 12:57
 1/4 anonim válasza:
utorrentben a feltöltés fül alatt nem mutatja? vagy ott a beállítások vagy statisztikák,l mit tudom én melyikben, de nekem mutatta.
2013. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Öm...Nekem Bitcomet-em van..és már vissza seedeltem, mert amit fel akarok tölteni egy másik torrent oldalrol szedtem le...
2013. jún. 25. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt a sebességet kérik amivel seedelni tudsz. Ez az előfizetett internetcsomaghoz járó elvi sebesség lenne, nem a pillanatnyi (hiszen ha nem seedelsz semmit az 0, ha nem teljes sebességgel seedelsz akkor az sem valós sebesség).


Tapasztalatból is tudhatod hogy mi a az maximum sebesség amit el tudsz érni, legjobb esetben ennyivel tudsz majd seedelni ha csatlakoznak rád. Ettől nagyobbat ne adj meg, hiszen nem vagy képes akkora sebességet elérni.

2013. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igaz :)
2013. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!