Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook! Kik nézik a profilom...

Facebook! Kik nézik a profilomat kérdésre úgy néz ki meg van a válasz de azt nem zudom hogy menyire valós a dolog? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nos hát arról lenne szó hogy találtam az alábbi videót: http://www.youtube.com/watch?v=6K0J0qxAyGQ&feature=c4-overvi.. e szerint meg is csináltam a dolgokat ami benne van azzal a külömségel hagy amikor ki keresed a számokat a FriendsList után az utolsó két karaktert visza törlöd pl.:-2 -3 -5 és az érdekelne engem hogy menyire lehet ezt elhinni?kis angol szükségeltetik.

2013. jún. 25. 20:28
 1/4 A kérdező kommentje:
[link] itt van képekbe és leírással.
2013. jún. 25. 20:30
 2/4 anonim ***** válasza:
sokszor le lett már írva, hogy a látogatást semmilyen módon nem tárolja a fb. ezer dolog lehet, ami a kódban van. képen a nyíltól nem látszik pontosan, de ahogy nézem a chat-tel kapcsolatos, szóval valószínű az aktuális online embereket mutatja.
2013. jún. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, nem működik. Egyik haverom direkt ránézett a profilomra és nem került a lista elejére. Az van elől, aki a chat listámon is elől van.
2013. jún. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a youtobon nézetem a srácnak amik voltak hozzá szólásai ott is azt kérdezték tőle hogy nem a chet ablakot tölti e be abba a listába és azt írt rá hogy nem.Na végülis mindegy.Azért köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 26. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!