Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani, hogy...

Hogyan tudom beállítani, hogy új lap megnyitásakor mivel induljon a Google Chrome?

Figyelt kérdés
Valamit letöltöttem, akkor fertőzhette meg a böngészőmet a Delta Search kereső... Hogy lehet visszaállítani, hogy újra automatikusan a Google-ben keressen, és hogy amikor új lapot nyitok meg, a beállított témát és a bővítményeket lássam?

2013. jún. 26. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Miután itt beállítom amit szeretnék, nem kellene valami olyasmire kattintanom, mint hogy "módosítások mentése"? Mert ilyet nem találtam, és a változtatásoknak csak egy részét mentette el, így a fő problémám még nem oldódott meg.
2013. jún. 26. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:

A te problémád az hogy nem távolítottad el a delta search progit ami sajnos megváltoztatja a böngészők keresőmotorját.

Legközelebb ha programot telepítesz figyelj oda hogy milyen mellékprogikat akar telepíteni és vedd ki a pipát mellőlük.

Igen agresszív program de eltávolítható.

Ha Avastod van a böngészőtakarítója kitakarítja.

Ha nem akkor [link]

2013. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sikerült:)
2013. jún. 26. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!