Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy ismerkedjek meg egy...

Hogy ismerkedjek meg egy gamer sráccal?

Figyelt kérdés

youtube videoi vannak, én ezeket nézem, énis játszom.

sokat nemtudok róla, csak hogy jól nézi, sexy hangja van és tetszik.

egyedül fb on tudok vele (egyelőre) ismerkedni, de nemtudom hogy indítsam a beszélgetést..

ő 29 én 26

és nem szeretném megnevezni :D


2013. jún. 26. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki az a MIKE?
2013. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem Mike. de légyszi ne tippelgess, mert nem kibeszélni akarom a srácot..
2013. jún. 26. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem MIKE, FreddyD már nincs a többi meg ki a lóf**zt érdekel...
2013. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vannak jók azért :D
2013. jún. 26. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Írd meg neki, hogy XYZ játékról készült videója tetszik, és hogy te azért szereted/nem szereted azt a játékot, mert...

Aztán sok sikert!:)

2013. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem játszom játékokkal, de a logikámat használva azt tanácsolnám, hogy nem az akkor a legegyszerűbb, ha azzal indítasz, hogy láttad a videóját a YouTube-on? :) És mondod neki, hogy Te is játszol ilyenekkel, meg nagy melled van. :)


Szóval nem kell nagyon túlspilázni. :)

'Szia! Láttam egy videódat YouTube-on, és ugyan nem szoktam ilyet csinálni, de hát szimpi voltál, és gondoltam megpróbálkozom azzal, hogy bejelöllek, és ha van kedved, akkor esetleg beszélgethetnénk. Én is szeretek játszani.'

2013. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!