Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek mi a baja?

Szerintetek mi a baja?

Figyelt kérdés
2mbps netem volt amiről átváltotam 10mbps re azt az egyik nap hirtelen internet speed testen nézve 2,60mbps t ir szerintek a windows-hibája vagy a szolgáltatónál kersem a hibát??

2013. jún. 27. 19:57
 1/10 anti paladin ***** válasza:
Teszteld több szerverrel is a biztonság kedvéért. A szolgáltatóis lehet a ludas de addig nem fognak csinálni semmit amíg tartósan a garantált sebesség alá nem csökken sávszél. A garantált sávszél pedig valszeg 1 megabit körül lesz.
2013. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 levis56 ***** válasza:
Nekem is 10 mb-os netem van de a garantált csak 1 mb,a lényeg mennyit garantál a szolgáltató.Nem a widows biztosítja az adatforgalom nagyságát.Nézd meg a szerződésben a szolgáltató mekkora sebességet garantál,náluk reklamálj ha kevés.
2013. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
sztem nem a szolgáltatóval van a hiba mert egy szer 3mbps után 4mbps meg közte és nem rég telepitem lan drivert
2013. jún. 27. 21:13
 4/10 A kérdező kommentje:
2013. jún. 27. 21:24
 5/10 anti paladin ***** válasza:

90-95%-ban a szolgáltató a "hibás". Városban, Diginél a 20 megás csomagban rendszerint megvolt a 18 megabit. Most falu, tré-home 10 megabites csomag. Első t-home routerrel stabil 6.4 mega, második t-home routerrel ünnepnap ha megvan a 5.


Hely és szolgáltató függő. Az elméleti max sávszél amivel hirdetnek sok szolgáltatónál csak egy iránymutató, hogy mi az amit az infrastruktúra ki tud préselni magából de jó ha a felével-kétharmadával megy.

2013. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 levis56 ***** válasza:
Ha tudod a választ miért kérdezel,egyébként a jel erösége nem állandó változik netezők számától leterheltségétől,de ha úgy gondolod kérd számon a windowson.
2013. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anti paladin ***** válasza:
Ha 5 mega a garantált és az nincs meg, irány az ügyfélszolgálat.
2013. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem cabeles internetem van szal nem kéne mindig 10 megabit nek lennie??? és am a windows nem lehet hibás??
2013. jún. 27. 21:29
 9/10 anti paladin ***** válasza:

1: Nem, ott a példám, ill. ketten is mondtuk, hogy csak ritkán érhető el a teljes sávszél.

2: a winnek alapvetően semmi köze ahhoz milyen sebességű a net.

2013. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
aha értem :D
2013. jún. 28. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!