Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi kerül a Debreceni wifi-n...

Mi kerül a Debreceni wifi-n 73 millió forintba?

Figyelt kérdés
Ennyiből építenek pár hotspotot Debrecenben. Minek ilyen nagy a költsége pár wifi router wds-be kapcsolásában?

2013. jún. 28. 05:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mégis mit gondolsz mi ? Ha nem tudod, akkor sem fogod tudni ha felsorolom az összes technikai, és műszaki berendezést ami szükséges hozzá.

Pár wifi router. . .na persze.

2013. jún. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 P.O.C. ***** válasza:

A kérdező most szerintem teszkóba is vehető SOHO routerekere gondolt, amire ha fél tucat eszköznél több csatlakozik használhatatlan lesz. :D


Erről most ez jutott eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=ClBaiIHYUlM

XD

2013. jún. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anti paladin ***** válasza:
100%
A jó routerek drágák, erre jönnek rá az elhelyezések engedélyei, tervek elkészítése + újabb engedélyek, kivitelezés ára (pl. kosaras daru), melósok bére, it-s pali bére a beállogatáshoz, ha nem lámpára teszik, akkor az esetleges épület bontás + helyrehozás. Minderre rájön az a legalább 100%-os felár ami az önkormányzati (állami) megrendelések sajátossága.
2013. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
ebből 3 millió a kivitelezés, 70 millió a polgármester úr nyaralása
2013. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5%
#4-es. Olyan ostoba vagy mint egy körömkefe.
2013. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
van azért benne valami :D de tény, hogy nem a kivitelezők keresik ezzel halálra magukat :D de végső soron tényleg nem csak annyiból áll, hogy pár routert megvesznek a teszkóba, és kihelyezik.
2013. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kispofa akkor hallgatlak.

Érdekel, ezért kérdeztem meg.

Persze a lekezelő, nagyképű stílusod mögött valószínű túl sok teljesítmény nincs, de azért kapsz egy esélyt, hogy akkor leírd és felsorold az összes technikai, és műszaki berendezést ami szükséges hozzá.


Nos?

2013. jún. 28. 19:19
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem voltam lekezelő, és nagyképű sem. Csak érzékeltetni szerettem volna a kérdés indokolatlanságát. Az élet bármelyik területén, bármilyen termékre ráhúzhatnánk ezt a kérdést. Csak , hogy magammal szemben aktuális legyek: Mi kerül egy 27 -es gyermekcipőn 14 e. forintba ? Hiszen csak egy tenyérnyi bőr az egész.

Egyébként, ha nagyon összeszedném a gondolataimat le tudnám írni néhány oldalon keresztül, hogy hogyan is néz ki, és épül fel egy ilyen, általad kérdezett rendszer. De úgy gondolom itt már nem az a lényeg, hanem sértettségről van szó részedről. Nem volt szándékomban megsérteni senkit.

Értem én, hogy ez az oldal arra való, hogy megkérdezzünk dolgokat, de ennyi erővel azt is megkérdezhetnénk, hogy miért fehér a hó.

2013. jún. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

igen...ahogy vita alakult ki arról is, mi kerül egy tojásban 35 forintba? aztán meglepődött a kérdező(meg én is)amikor egy gazda részletesen felsorolta.

és ott a polgármester szóba sem került..

2013. jún. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Még mindig arra várok, hogy felsorold mi kell hozzá. Hidd el, meggyőzhető vagyok.


Kezdesz minden másról beszélni, csak arról nem amit kértem.

Nos?

2013. jún. 29. 05:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!