Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legalkalmasabb...

Melyik a legalkalmasabb böngésző filmnézéshez?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy melyik az amelyikben egyáltalán nem szaggat, jó a kép, gyorsan betölt stb.

2013. jún. 28. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nagyrészt a streamelt videót ugyanaz a flashplayer játssza le az összes böngészőben ami totál böngésző független, megállapítom, hogy mosógéped van amit ideje fejleszteni.
2013. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van. Ha normális géped van, és a rendszer sincs teleszemetelve, akkor egy film nem okozhat gondot egyetlen böngészőben sem.
2013. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem :D jó a gép meg a netem is csak azt vettem észre hogy pl. a google chrome-nál ha több filmet nézek meg egymás után be lassul operán meg megy simán akadozás nélkül.
2013. jún. 28. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
vlc media palyer tud youtube videót lejátszani, így olyan mint ha rendesen avi-t néznél. a böngészők mivel beépülőként flashplayer -t használnak, így nincs különbség köztük, hiszen ugyanazt a palyert használják (kivéve a chrome mert ő beépítve tartalmazza, de ugyanazt amit a többiek is csak hozzájuk külön kell telepíteni)
2013. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a google chrome a beépített flash-sel zökkenőmentesebben játssza a filmeket, mint a firefox - amit amúgy használok. De ez géptől is függ, mert ha suttyó régi géped van, ill. csíra neted, azzal nem lehet csodát tenni.
2013. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!