Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az outlook expressben nem...

Az outlook expressben nem tudom letölteni a leveleim, pedig elvileg mindent megcsináltam amit meg kell (pop3 freemail.hu, plusz beírtam a címem, és a jelszavam, de semmi, és mostmár a neten se látom a leveleim :S Mit csináltam rosszul? :S

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ajjaj :/ Ezért szoktam lebeszélni minden nem elég gyakorlott felhasználót az Outlookról. Beállítottad, hogy a levelek egy-egy példánya maradjon a kiszolgálón?
2013. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem hinném :S

Szerinted mit nem állítottam be, amit be kellett volna?

Más választásom egyébként nem nagyon van, hogyha a freemailt szeretném használni...Képernyőolvasóprogramot használok, amivel egy ideje a normál felületet nem tudom olvasni, az akadálymentes meg mostanában kb. mindig rossz... Amúgy nekem sok ismerősöm ezt használja, és nincs gondjuk vele. Egyébként én is valaki leírása alapján próbálkoztam, de valami nem okés...

2013. jún. 30. 21:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja értem :/ Látáskárosult vagy? :(

Egyébként ha pop3-at használsz, mindenképp még a jelszó beírása előtt állítsd be, hogy a levelek egy példánya maradjon a kiszolgálón! (Valamint a "törlés 14 nap után" mellől is vedd ki a pipát!) Mert máskülönben utána egyből törli a webfelületről.

Egyébként a freemailnél tényleg nincs más választás :/ Indamailnél, gmailnél, citromailnél van IMAP, de Freemailnél nincs :/

2013. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi.

Ezeket hol kell beállítani? Az outlookban, vagy a freemailben? Mert én nem találtam ilyeneket. Amúgy én már egyszer megcsináltam ezt régebben, akkor tuti biztos nem törlődtek a freemailből a leveleim, nem tudom, hogy most mi történtk :S

2013. jún. 30. 22:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Az outlookban.
2013. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
bocsi a szerencsétlenkedésért,de kerestem kb. 20 percet és nem találtam ezt... Hol lehet ezt pontosan megtalálni?
2013. jún. 30. 23:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, a Win7-es laptopomnál vagyok most, és itt nincs Outlook, de mihelyett XP-hez jutok, részletesen leírom! :-)
2013. jún. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. júl. 1. 00:11
 9/10 Lajos54 ***** válasza:

Eszközök-Fiókok

A fiók kijelölése után => Tulajdonságok

Ott a Speciális fül kiválasztása.


Érdemes esetleg azt is bejelölni, hogy Eltávolítás a törölt levelek mappa ürítésekor. Ez arra jó, hogy ha valamit mégis törölni akarsz, ne foglalja a helyet.


Viszont egyet nem egészen értek: miért Outlook Expresst használsz, ha jól értem, Freemail-hez? Arra ott van bármelyik böngésző.

Vagy csak én értelmeztem rosszul?

2013. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lajos54 ***** válasza:

...közben rájöttem, a felolvasóprogram miatt. Viszont végeztem egy próbát: a beállításoknál, a kiszolgálóhoz (a pop3-nál) mit írtál? Azt kell, hogy: mail.freemail.hu

A felhasználó névhez pedig csak a nevet, a @freemail nélkül, így működik.

2013. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!