Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook: Hogy lehet azt...

Facebook: Hogy lehet azt beállítani, hogy idegenek is like-olhassák a képeimet, bejegyzéseimet, anélkül, hogy a követő funkció be lenne kapcsolva? Tehát nem akarom, hogy bárki is kövessen, de nyugodtan like-olhatja akárki a képeim és bejegyzéseim.

Figyelt kérdés
Eddig többször kikapcsoltam a követő funkciót, de akkor automatikusan a like-olási lehetőség is megszűnt. Szerintetek? Köszönöm előre is! :)
2013. júl. 1. 21:47
 1/3 Picurii96 válasza:

Bejegyzéseidnél belehet állítani, hogy nyilvános legyen vagy ismerőseid vagy csak te lásd. Ezt a szerkesztésnél tudod beállítani. Ha nincs ott a földgömb (ami = a nyilvánossággal) akkor valószínűleg nem múltál el még 18 és ezért nem engedi. Ha annyira nyilvánossá akarod tenni a dolgaid akkor csináld azt, hogy az adatlapod szerkesztésénél a születési dátumodat ne írd ki vagy csak azt melyik hónapban és melyik napon születtél. Rá fog kérdezni, hogy elmúltál e már 18 te meg bejelölöd, hogy igen és minden nyilvános lesz. (persze ezt később szerkesztheted hogy mondjuk egy két képnél/bejegyzésnél beállítod, hogy csak ismerősök lássák)

Remélem érthetően eltudtam magyarázni ha valami gáz van írj üzit és segítek. :)

2013. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a válaszod! Bőven elmúltam már 18. :)Azt tudom, hogy hogyan lehet nyilvánossá tenni a bejegyzésemet és a képeimet, csak azt nem tudom, hogy lehet beállítani azt, hogy bárki (azaz idegenek is) like-olhassák a bejegyzéseimet, fotóimat, anélkül, hogy feliratkoznának rám. Ha a feliratkozási lehetőséget kikapcsolom, egyből megszűnik a like-olási lehetőség. A beállításoknál semmi választ nem találok erre. Ezt a kérdésemet pedig már többször kitettem és nem hiszem el, hogy senki sem tudja a választ… Valaki?
2013. júl. 3. 10:43
 3/3 Picurii96 válasza:
Elvileg ha nyilvánosra rakod alapjáraton lehet lájkolni. Legalább is sok embernél láttam már.
2013. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!