Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ennél a win7 hálózati problémá...

Ennél a win7 hálózati problémánál mi a teendő?

Figyelt kérdés
Új a laptopom, rá lett rakva a win7. Nem ismer fel semmilyen hálózatot. Ilyenkor mit tehetek? Mit kéne rátelepítenem?

2013. júl. 3. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a hálókártya driver-jét...
2013. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gábor_79 ***** válasza:
A laptophoz nem kaptál bárminemű lemezt? Azon ott kell lennie a hozzávaló drivernek. Vagy: eszközkezelő és a kártya pontos neve > laptopod gyártójának honlapja, lapod pontos típusa és letöltöd.
2013. júl. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rákerestem már, letöltöttem, de nem jött össze. Lehet, hogy rosszat szedtem le. A laptopom típusa Lenovo G580. Segítenétek rákeresni?
2013. júl. 3. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:

"rákerestem már, letöltöttem, de nem jött össze"


- He, láttál-e már ufót?

- Csak egyszer...de az se az vót!

2013. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gábor_79 ***** válasza:
Az eszközkezelődben van sárga felkiáltójel? Mert, ha nincs akkor nem az a baja, hanem beállítás.
2013. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uniblue driver scanner segített a megfelelő drivert letölteni. Meg van oldva, köszönöm
2013. júl. 4. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!