Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki tud olyan ingyen...

Valaki tud olyan ingyen tárhelyet ahol korlátlan az E-mail küldés?

Figyelt kérdés
Mindegy mekkora a tárhely csak az email legyen korlátlan ingyenes.

2013. júl. 10. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:

ezt csak én nem értem ?

hát az mindenütt ingyenes,

2013. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De én csak olyanokat ismerek amin van kvóta pl:30 és fizetni kell nagyobb legyen a kvóta na nekem olyan kéne ahol korlátlan(nincs max kvóta milliárd emailt is küldhetsz)
2013. júl. 10. 15:08
 3/10 anonim ***** válasza:
ingyeneseken az antispam miatt van korlát, mert amúgy a spammerek regelnének és küldenék ezerrel a szpemeket. ha korlátlanul akarsz mailt küldeni ahhoz mindenképpen kell egy fizetős tárhely de még ott is feltűnő lesz ha százezerszám küldöd ki a maileket.
2013. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

toldacuccot.hu


Ezzel tudsz nagy fileokat (közvetve) e-mailben küldeni.


Szerintem nem a spammerek ellen van a korlátozás, hiszen a spam mailek nem foglalnak helyet, mivel csak szövegek, hanem a szerzői jogi törvények miatt, hogy ne tudj értelmes tartalmat átküldeni.

2013. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mármint gondolom, hogy erre gondolsz, mert a mailek darabszáma semmilyen ismert ingyenes rendszerben nincs korlátozva, csak a melléklet mérete.
2013. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem webtárhely kéne, amin van e-mail szolgáltatás korlátlanul, mert a társaimmal össze dobtunk egy hirdetés spammart(nem rosszra használom csak hirdető spammer megadott e-mail címekre elküldi az e-mail napi több százat külön helyekre) és ahoz kéne egy ilyen webtárhely.
2013. júl. 10. 21:47
 7/10 anonim válasza:

Ingyenese webtárhelyet "korlátlan" levélküldéssel nem fogsz találni, de még fizetőset sem.


A levélküldést mindenhol korlátozzák a SPAM miatt.


A levélküldés rengeteg erőforrást eszik, komoly szerverek kellenek hozzá, ami pénzbe kerül. Ráadásul a SPAM küldést elég komolyan pénzbírsággal sújtják. Sőt felkerül a szerver spam listákra és onnantól hiába küldesz róla levelet senki sem fogja megkapni.


Mindezekből az következik, hogy senki nem készít olyan szolgáltatást, ahol korlátlan levelet tudsz kiküldeni.


Vannak hirlevélküldő szerverek és cégek, de ott is fizetni kell minden egye levél kiküldéséért. POnt azért, hogyha neked épp 5 Millió levél kiküldésére van ingered, akkor azt ne tehesd meg csak úgy.

2013. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem :( viszont E-mail bombázót nincs kedvem csinálni valaki ismer egyet e-mail spammer programot?
2013. júl. 12. 01:00
 9/10 anonim válasza:

ingyenest sehol nem találsz!


neked nem webtárhelyre van szükséged hanem hírlevél küldő email tárhelyre!


az nem mindegy!


na itt van egy szolgáltató [link]


itt adnak email tárhelyet vagy hírlevél tárhely


3500ft/hó itt 5000db email küldhető ki havonta

2014. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a spamert úgy akadályozod meg hogy adsz esélyt rá hogy le iratkozón a ügyfél a leveledről ez a hírlevél küldés lényege meg hogy ne legyen spam
2014. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!