Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tilthatom le én is...

Hogyan tilthatom le én is azt, aki már letiltott engem Facebookon? Hol ad lehetőséget a facebook a letitó zaklató letiltására, ha a profilja sikertelen találatot mutat, mert letiltott?

Figyelt kérdés

Zaklatott és utánna gyorsan letiltott, hogy én ne tilthassam le ŐT! :(

Nem látom a profilját, mivel letiltott, így nem ad lehetőséget a facebook, a letiltásához.

Nem szeretném, hogy az a profil ezentúl hozzászólhasson a nyilvános bejegyzéseimhez. :/



#Facebook #tiltás #profil tiltása #tiltó tiltása.
2013. júl. 11. 23:19
 1/4 anonim válasza:
Nem lehet
2013. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem figyeld, hogy mikor oldja fel a tiltásod és akkor, ha még szeretnéd gyorsan le tudod tiltani.

Amúgy amíg a tiltást nem oldotta fel, addig nem tud semmidhez sem hozzászólni és nem láthatja a tevékenységeidet sem!

2013. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, de van egy kis lakat ahol vagy nevet, vagy e-mail címet leet beírni. Nevet nem talál, e-mail címet meg még azokét sem látom akiket ismerek. o_O :/

Ha valaki tudna egy tuti trükköt megköszönöm! :)

2013. júl. 12. 23:11
 4/4 anonim válasza:
Mivel letiltott, ezért nem találja a keresőd név alapján, mert így a Te facebookod úgy veszi, mintha nem is létezne, nem is regisztrált volna.
2013. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!