Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google Adsense vagy az...

A Google Adsense vagy az Etarget fizet jobban a hirdetések után?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy tilos konkrét számokat írni, ezért csak eldöntendő kérdést tettem fel.

Ha valaki jobban ért hozzá, esetleg meg tudná mondani, hogy pl. napi 5000 megjelenítés és mondjuk 500 átkattintás után mennyit fizet kb.?


2013. júl. 14. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
ebből ne akarj meggazdagodni, akkora bevételük van belőletek, mint a rák, ti cserébe kaptok lófingot, vagy teljesen indokolatlanul kitiltanak a rendszerükből, ha ismered FreddyD-t, talán hallottál már az esetről.
2013. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hallottam arról az esetről, de azt gondoltam, hogy lehúznak elég rendesen. Persze, hogy jobban megérné magam kiadni a hirdetőfelületeket közvetítő cég nélkül, de mivel egy induló oldalról lenne szó, szeretnék már az elején is egy kis pénzt keresni vele.
2013. júl. 14. 20:42
 3/4 anonim válasza:
Mindenképp az adsense-el próbálkozz.:)
2013. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ellendof válasza:
Alá támasztom az első válaszát voltak már portáljaim nem egy az adsense mikor fizetésre kerül, sor fogja és letilt.
2014. nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!