Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on "karbantartás...

Facebook-on "karbantartás miatt" nem tudok bejelentkezni, de ez már a sokadik alkalom! Mi az oka neki?

Figyelt kérdés

Minden második nap bejelentkezéskor kapok egy hibaüzenetet, hogy az oldalt karbantartják, és jelenleg ez az én diókomat érinti, de térjek vissza pár perc múlva. A probléma bővebb "kifejtése" alatt meg már néhány órát írnak.... Volt, hogy 12 órán át nem engedett be. Ne értsetek félre, nem vagyok függő, hanem nagyon idegesítő, mert nem tudok megbeszélni dolgokat az ismerőseimmel. Oké, ott a telefon, de nem mindenkinek adatik meg, hogy egyszer egy hónapban több alkalommal feltöltse... Valaki tud valamit erről a hibáról? Már nagyon fel vagyok háborodva, mert ezt az ismerőseim közül csak az én profilommal játsszák be.... Az egyéb kérdésekre pedig nem is reagálnak, mindössze annyira kértem tőlük hogy az oldalam linkjén egy betűt illesszenek be mert félreütöttem és nem enged már változtatást. Erre is tudnátok valami megoldást?

Normális válaszokat kérek, nem vagyok kíváncsi a megjegyzésekre hogy mekkora függő vagyok, mert nem erről van szó. Nincs pénzem telefonszámlára és igen, itt intézem el a fontos dolgokat is... Köszönöm a válaszokat előre is!



2013. júl. 15. 18:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!