Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy teljes képernyő...

Miért nem megy teljes képernyőre a YouTube amikor rákattintok? (Nem flash hiba) részletek lent

Figyelt kérdés
Amikor rámegyek hogy teljes képernyő, akkor csak a böngészőt tölti ki a kép (tálca, címsor, kedvencek sáv megmarad) frissen telepített Win7-es laptop csinált egyszer ilyet, de egy idő múlva magától megjavult. Most a Win8-as asztalimon kezdte el néhány napja (Enterprise 64 bit). A csempés explorerrel semmi baja, ott tényleg kiteszi teljes képernyőre, de az asztali explorer nem tud normális lenni. Már megőrülök, mert sehol máshol nem csinál ilyet és nem tudom megjavítani. Amikor ezt csinálja a videominőség és lejátszási sebesség választó menük is máshogy néznek ki, olyan szögletesebb lesz a grafikájuk. A vimeo vagy más oldal teljes képernyős nézete hibátlanul megy. Net, VGA, nyers erő rendben, ilyen jellegű probléma kizárt. Valaki segítsen légyszi!!!
2013. júl. 20. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:

a youtube videón jobb egér katt,és.......


[link]

2013. júl. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem nem volt ilyen opció, de közbe rájöttem. a YouTube valamiért html5-re váltott és az volt a gebasz. Kikapcsoltam, visszaálltam flashra és most jó
2013. júl. 21. 05:47
 3/4 Toby21 válasza:
Kedves kérdező elmondanád hogy állítottad át flash-re ?
2015. máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most már nem úgy van, mint akkor majdnem 2 éves a kérdés. Most HTML5-ben fut és nincs vele bajom se IE11-en, se Chrome-on. A rendszer 8.1 Enterprise x64, a VGA pedig egy GTX650.
2015. máj. 16. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!