Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezen a Vatera-oldalon ez...

Ezen a Vatera-oldalon ez valami trükközés, másképp mondva csalás, ugye? El tudnád mondani nekem a lényegét?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 20. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez csak egy fotó. Egy kép. =) Még a címe is az.
2013. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jah értelek mit szeretnél kérdezni. Ahogy látod nem dőltek be az úgymond 'trükknek' már ha az akart lenni. Amúgy nem tudom mi értelem van ennek. Gondolom hátha valakinek az IQ-ja 0 és rálicitál pár ezerért.
2013. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább trükközés.Célja valószínű hogy a vaterának ne kelljen jutalékot fizetni.Az eladó és a vevő valahol megegyezett hogy a vaterán keresztül bonyolítják az üzletet(így biztonságosabb mindkettőnek)feltesz valami kamu hirdetést a másik leüti megkapják egymás adatait,az üzlet létrejön és jutalék meg nincs 21 forint után.
2013. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen kedves utolsó?? És még is mennyit fog fizetni a gépért így a vevő????


Mert ugye itt egy képre licitáltak és ennyiről szól a történet és nem arról van szó, hogy egy fényképezőt adnának el 0Ft jutalék mellett...

2013. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,annyit fizetnek amiben megállapodnak a vaterán kivül.
2013. júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amint láthatod az üzlet létrejött a vevő értékelt is.Szerinted egy fotóért fizet valaki 21 forintot:).És milyen fotó egyáltalán?

Ezek előtte is "ismerték" egymást szerintem nyilvánvaló,innen vagy más apróhirdetés oldalról.

2013. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. Ha ismerték egymást akkor nem kell licitálni, hogy címet tudjanak cserélni...

2. És még is mennyiben egyeznek meg ha jelentős eltérés van az eladó és a vevő által elgondolt összeg között??

2013. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valaki aprón felad egy hirdetést,van egy vevő de az ország másik végében.Emailezgetnek kialkudják az árat.Az üzlet mehet(ne) de ki szeret előre utalni/árut küldeni ismeretlennek?

A vatera ad egyfajta biztonságot(pozitiv értékelések,valszínű valódi lakcím, negatív értékeléstől való félelem ilyesmik).Ezért játszák le a vaterán.

Ne mond hogy nem érted?

2013. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így már értem. Nem szoktam Vaterázni, de szeretem a valódi okokat megérteni. Már ezt is tudom, igen a magyar ember nagyon találékony...
2013. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Drága barátunk elfelejtett képet feltölteni az első alkalommal, s mivel azt már utólag nem lehet, ezért úgy töltötte fel, mint egy termék, majd ezt belinkelte az eredeti, kép nélkülihez. Ott látták is.

De szerintem álmában sem gondolta volna, hogy valami hülye megveszi. Vagy fel kellett volna tenni fix árasra, 10 millióért.

Amúgy meg erre vannak az ingyenes kép,-fájlmegosztó oldalak.

2013. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!