Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon mi alapján van...

Facebookon mi alapján van chaten az emberek sorrendje?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne, hogy ha ki vagyok lépve a chatből, akkor is ott van néhány ember, pedig nem szoktam chatelni. Mi alapján kerülnek oda és miért ebben a sorrendben? Van, aki úgy is oda került, hogy még semmit nem beszéltem vele, csak ismerősök lettünk.


És az adatlapomon, ha bal oldalt megnézem az ismerőseimet, mindig ugyan az a 9 személy van ott. Ez azért van, mert én nézem őket, vagy ők néznek engem?


2013. júl. 23. 16:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyszerre 4 ember lett az ismerősöm, és ebből egyet mutat kikapcsolt chatnél legelsőként nálam. Egyet pedig, akivel fél éve nem beszéltem másodiknak. Akivel viszont sokat beszélek, csak 5.-nek. Van ebben valami logika?
2013. júl. 23. 16:36
 2/3 szőlősi szilveszter válasza:
Sztem csak igy random vannak szrem nincsen benne logika :-)
2013. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Először én is ezt gondoltam, de a haveromnak és a tesómnak is csak azok vannak ott, akikkel a közelmúltban felvette a kapcsolatot. :S
2013. júl. 23. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!