Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok weboldalt csinálni?

Hogyan tudok weboldalt csinálni?

Figyelt kérdés
A cégemnek szeretnék csinálni egy oldalt de nem tudom mennyire nehéz megcsinálni vagy hol tudnám hirdetni? A google-ban hogy lehetne megoldani,hogy ha beírják akkor minket dobjon ki?
2013. júl. 24. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

könyvek, sok sok könyv...

HTML, CSS, JAVA, PHP, FLASH, MYSQL, JAVASCRIPT, AJAX, ASP... mind külön nyelv, más más dolgokra használva de legalább 4-5 nyelvet kell ismerni ahhoz hogy elkezdhess vele foglalkozni. És akkor utána megint könyv... webbiztonság, keresőoptimalizálás, dinamikus weboldalfejlesztés. googlehoz ami jó az a "Keresőoptimalizálás lépésről lépésre" az sok kiindulási pontot ad. célszerű megtanulni a photosopot is kezelni, hogy ne a netről legyen összelopkodva a grafika.

Én az első működő webshopomat, olyan 4-5 évnyi tanulás után tudtam úgy ahogy normálisan megcsinálni, hogy minden úgy menjen benne ahogy kell.

2013. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem is értem ezeket a kérdéseket.

Ott az ált.suli. Akik egy osztályba járnak azoknak se egyformán nehéz ugyanaz a tantárgy,akkor most szerinted honnan tudjuk,hogy neked ez mennyire nehéz?


Az,hogy a google ingyen előre rakjon azt már nehéz megoldani,de fizetős módja az adwords, viszont ahhoz is érteni kell ,ha nem akarod,hogy a gatyád is rámenjen..

2013. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!